موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بی بی فاطی بیاین تاپیک اسما جای ما دیگه اینجا نیست Biggrin.gif Heart.gif
(09-02-2015، 08:55 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستااان..سلام..چرا کد شانس وقتی میزنم..میگه شماره تکراری است..؟؟

سلام

جناب حمزه عزیز از هر سیمکارت فقط یکبار میتونید کد شانس رو بزنید. اگه دوباره کد شانس رو بزنید میگه شماره تکراریست.
این کد شانس واقعا شارژ میده چقد؟
تاپیک اسما کجاس?? یکی منو هدایت کنه
سعی صندوق پیاماتو خالی کن  Sad.gif
(09-02-2015، 09:10 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک اسما کجاس?? یکی منو هدایت کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:08 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کد شانس واقعا شارژ میده چقد؟

نه چرت و پرتی بیش نیست به من گفت 500 تومان برنده شدی یه شارژ 1000 بگیر تا بهت بدیم شارژو خریدم بیلاخ هم نشون نداد چ برسه به شارژ Undecided.gif
بچه ها الان که دهه فجر و جشن هست که اکثر جاها تخفیف میذارن شارژ کم شده بنظرتون تو 13 روز عید شارژ میذارن؟! Biggrin.gif
(09-02-2015، 08:58 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 08:18 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 07:34 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ 1000ﺕ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ 500 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﺨﺮﯾﺪ
ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﻭ ﺭﻣﺰ ﺩﻭﻡ ﻣﯿﺨﺎﺩ
ﺍﺭﺳﺎﻝ 1 ﺑﻪ 737604
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ 106 ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ
مرسی برا منم شد ممنوووووون
فقط برا هر خط یه بار حدودا 100 تومنم کم میکنه

بعدش که اس هارو دادیم چطوری میخریم؟؟؟؟؟؟؟؟

اون کدی ک بت میده شمارگیری کن بعد ازت شماره کارت و رمز و میخواد شارژ مستقیم وارد میشه
شارژ هزاری رو پونصد تومن میخرید از عابر بانک خودتون با داشتن رمز دوم.من خودم خریدم از عابر بانکم با پونصد تومن تخفیف.