موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این 737866 شارژ میده یا نه؟
ادمین بیاخ کارت دارم زود وسریع
بچه ها تقصیر اسما نیست که نداد اسما چه گناهی کرده اخه خودتون انصاف بدین کلی بگرده کد پیدا کنه بعد تست هم کنه ببینه میده یا نه 120 ضرر کنه چرا شما تست نمیکنین Undecided.gif
(08-02-2015، 06:55 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تستر هستم کارم اینه تست کنم هرشارژی ک تاریخ امروز باشه میزارم مشکل شماس ک نمیتونید بگیرید ن من...
وقتی میبینی دیشب گرفتی امشب ک نمیده

737602 شارژ500 هس
قهرم من چکارکنم دیگم تست نمیکنم
قهرم Sad.gif

بیخی عزیزم
(08-02-2015، 07:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واس من فرقی نمیکنه ش بگیرم نگیرم. من بخاطر شما 20تامسابقه تست کردم هنوزم لعونکردم..وشما جواب منو اینطور میدین  واقعا ممنونم

خاب حالا بیخود شلوغش نکن Biggrin.gif
دستت درد نکنه ک تست میکنی ولی اول خودت تا آخرش برو مطمئن شو
ک لااقل از ما 120 کم نشه Undecided.gif
بچه ها واسه تشکر از اسما بهش اعتبار بدید، از زحماتش تشکر کنید...
یاد جومونگ افتادم که رئیس موپالمو شمشیر ساخت ولی شکست ولی امپراتور بهش سکه داد... Biggrin.gif Shy.gif
راست میگه گناه ما چیه که نمیده
بچه ها من رفتم
خیلی درس دارم
اگه کد بود ممنون میشم بهم بگین
خدافط همتون Exclamation
(08-02-2015، 07:00 PM)fargol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 06:48 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737602   ب اونایی ک نگرفتن ش میده

من زدم بهم شارژ داد ولی شارژش عجیب غریبه چطور باید واردش کنم؟؟؟
نوشته *720*500#*78766...

عجیب غریب نیست معمولا شارژهای500اینجوری باید وارد کرد طبق چیزی که خودش, گفته
(08-02-2015، 07:01 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها تقصیر اسما نیست که نداد اسما چه گناهی کرده اخه خودتون انصاف بدین کلی بگرده کد پیدا کنه بعد تست هم کنه ببینه میده یا نه 120 ضرر کنه چرا شما تست نمیکنین Undecided.gif

کسی که تست میکنه کد پیدا میکنه اعتبار میگره باید اینجور ضررا هم به جون بخره Wink.gif Tongue.gif