موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من تستر هستم کارم اینه تست کنم هرشارژی ک تاریخ امروز باشه میزارم مشکل شماس ک نمیتونید بگیرید ن من...
وقتی میبینی دیشب گرفتی امشب ک نمیده

737602 شارژ500 هس
قهرم من چکارکنم دیگم تست نمیکنم
قهرم Sad.gif
دور جدید مسابقات مگه از امروز نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(08-02-2015، 06:55 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تستر هستم کارم اینه تست کنم هرشارژی ک تاریخ امروز باشه میزارم  مشکل شماس ک نمیتونید بگیرید ن من...

737602   شارژ500 هس
قهرم Sad.gif

قهر کنی هم اعتبار منفی میدم Biggrin.gif
(08-02-2015، 06:55 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تستر هستم کارم اینه تست کنم هرشارژی ک تاریخ امروز باشه میزارم مشکل شماس ک نمیتونید بگیرید ن من...

737602 شارژ500 هس
قهرم Sad.gif

من بهت یک اعتبار دادم چون میدونستم اون دیروز داده زود نزدم بقیه هم اگه یکم دقت کنن اکثر مسابقات ایرانسل جوری شده به هر خط یبار میده در ماه بهمن
(08-02-2015، 06:52 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا رو نزنید الکی پول ازتون کم میکنه 
باید صبر کنید تا دوره جدید مسابقه های ایرانسل شروع بشه شاید اون موقع شارژ بده Wink.gif

خوب کی شروع میشه?
واس من فرقی نمیکنه ش بگیرم نگیرم. من بخاطر شما 20تامسابقه تست کردم هنوزم لعونکردم..وشما جواب منو اینطور میدین واقعا ممنونم
اسما برو یه آب لیوان آب سرد بخور بعدش بیا Biggrin.gif تو به کارت ادامه بده تست کن بذار هرکی خواست بزنه هرکی هم نخواست نزنه Tongue.gif اذیتش نکنید دیگه اسما به این خوبی  Heart.gif Biggrin.gif
(08-02-2015، 06:48 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737602   ب اونایی ک نگرفتن ش میده

من زدم بهم شارژ داد ولی شارژش عجیب غریبه چطور باید واردش کنم؟؟؟
نوشته *720*500#*78766...
بچه ها من دیشب شارزی نگرفتم
ینی نت نداشتم ادمینم واسم پیام نفرستاد یا فرستاده و به من نرسیده
کد دیشب که امشب هم شارزبده جی هست؟
کد امروز به همه شارژ میده ؟