موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من گرفته بودم دوباره گرفتم شارژشم درست بود.خودتون میدونین
خدارو شكر رييس جمهور زن نيست و گرنه يارانمون قطع ميشد!!!
(08-02-2015، 08:13 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلااااااااااااااااااااام دوستان
شما شارز هایی باختین که پول ندادین براش
ارزش نداره بخاطرش یه نفر رو ناراحت کنین
من عاشق اسمام Biggrin.gif

مدیونید اگه فک کنین واسه شارژ نذریاس :))
چرا جواب سوالمو نمیدید؟؟ Sad.gif Sad.gif
(08-02-2015، 08:15 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا جواب سوالمو نمیدید؟؟ Sad.gif  Sad.gif

دوباره شمارتو وارد كن تا ارسال كنه
(08-02-2015، 08:05 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان  لطفا  راهنمایی کنید امروز برنامه اپ  رو  نصب کردم (اولین بار)  شماره  م رو دادم  کد رو تا الان ارسال نکرده..  چیکار کنم

آره دیگه دوباره بزن یا بذار چند ساعت دیگه که خلوتره بزن
اگه بازم نشد باید ای پی عوض کنی مثلا با یه نت دیگه وصل بشی  Wink.gif
(08-02-2015، 08:17 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 08:15 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا جواب سوالمو نمیدید؟؟ Sad.gif  Sad.gif

دوباره شمارتو وارد كن تا ارسال كنه
به مرحله قبل نمیره.. فقط گزینه کادر کد فعال سازی هست؟؟؟
وقتی شماره ات رو بزنی کد فعالسازی برات میفرستن،یا برنامه رو پاک کن دوباره نصب کن،میشه
برو دیتا برنامه رو پاک کن از اول شمارت ثبت کن
(08-02-2015، 08:14 PM)Mohammad.s12344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گرفته بودم دوباره گرفتم شارژشم درست بود.خودتون میدونین

همون سوال آب و گاز مشترکه ما یک بار جواب دادیم دیگه Confused تموم شده رفته