موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام, من شارژ بازی لیورپول رو گرفتم الان بهم اس داد
سلام, من شارژ بازی لیورپول رو گرفتم الان بهم مسیج داد
(14-02-2015، 02:20 AM)moh3n.fkia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وینرجان من غیرفعال میکنم بعد که ازطریق دوستان مطمین شدم شارژاومده دوباره عضومیشم و ت 1000میفرستم
وکد جدیدبهم میده شماهم تست کن

ممنون پس من خیلی تا کنون ضرر کردم چنبار شارژ تکراری داده بود بعد لغو، دوباره تست نکردم البته تا قبل از پیش بینی بازی قبلی یا تبریک بازی بعدی باید جواب بده Dodgy.gif

امروز پیام از 20397 برای پیش بینی  بازی  رئال مادرید-دپورتیوو لاکرونیا اومده

ایا این هم شارژ جایزه میده یا نه ؟

بازیش ساعت چنده ؟
(14-02-2015، 02:20 AM)moh3n.fkia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وینرجان من غیرفعال میکنم بعد که ازطریق دوستان مطمین شدم شارژاومده دوباره عضومیشم و ت 1000میفرستم
وکد جدیدبهم میده شماهم تست کن

کسی تست کرده ببینه این روش جواب میده یا نه؟ Huh.gif
به من تکراری داد
جریان شارژ برای هزار نفر اول چیه الان داد
من فرستادم خبزی نبود
همراه اول نگیری که اصلا سرعت نداره.خواهش
سه ماهه ایرانسل ویزه دهه فجر بگیر.6گیگ
(14-02-2015، 03:35 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سه ماهه ایرانسل ویزه دهه فجر بگیر.6گیگ

دوست عزیز من خ..ت کردم رفتم یک مودم سیم کارتخور خریدم بهوایی که حداقل 600 مگ اینترنت ایرانسل هنوز هست و نمیدونستم همراه اولم چطوری باید بسته بخرم حالا حتی اینترنت برای تست سرعت ندارم تا دیشب از گوشیم یکم وصل میشدم اینترنت بود امروز صفرش کرده ایرانسل. مودم سیم کارت خور هم میگن چرته و موندم چکار کنم فکنم تعویضم نکنه :(