موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 12:38 AM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیامک خالی به 7000 بفرستید برا هر 5 دقیقه مکالمه ده دقیق مکالمه میده!!! ایرانسل Cool.gif

روزی 1000برمیداره
(11-02-2015، 01:34 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 01:00 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه شبتون خوش یک سوال من وقتی برای بازی لیورپول و تاتنهام پیش بینی کردم و نظرم ثبت شد بعدش برای بازی ارسنال هم پیش بینی اومد و نظرم ثبت شد ایا بازی ارسنال هم حساب میشه یا روزی فقط یک پیش بینی?

نه روزی فقط تو یک پیش بینی میتونی شرکت کنی

ممنون
نتیجه فوتبال لیورپول و تاتنهام چی شد؟
(11-02-2015، 02:14 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه فوتبال لیورپول و تاتنهام چی شد؟

تا دقایق پایانی لیورپول3بر2برده
درود Heart.gif
کسی تونسته از 2 ساعت پیش تا الان از مسابقه پیشونی سفید شارژ بگیره؟
ای بابا شارژ نیست
من ده دقیقه پیش تست کردم نداد
سلام شارژ میده اما فقط 1 بار به هرخط
ظهر دوستان بخیر! کاش ایرانسل کدهای شارژ رو از 7 صبح به بعد میذاشت ظاهرا یک عده تا 2 و 3 بیدارن و صبحها دیر میان انجمن Biggrin.gif
بازی دیشب چی شد؟203060