موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این شماره ۷۰۰۰ باید پیام خالی بفرستیم یا عددی چیزی؟
من از دوتا مسابقه واسم اس میاد بعبعد ک لغو رو ارسال میکنم میگه عضو نیستی
(12-02-2015، 07:36 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
winner چقدر شارژ کم کرد?

فکر کنم رایگان باشه و فقط کد جواب مسابقات رو بفرستیم 120 تومن شارژ کم میشه البته من دقت نمیکنم روی مسائل مالی Biggrin.gif
(12-02-2015، 07:41 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم النا عزیز شما دوباره عضو اون مسابقه بشید بعدش لغوش کنید اینجوری پیامی از اون مسابقه براتون ارسال نمیشه.
(12-02-2015، 07:41 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید خط رو ببری خدمات ارتباطی.حالا اگه ایرانسلی نمایندگی ایرانسل
(12-02-2015، 07:47 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم النا عزیز شما دوباره عضو اون مسابقه بشید بعدش لغوش کنید اینجوری پیامی از اون مسابقه براتون ارسال نمیشه.

سپاس
برنامه blue stacks برنامه های اندروید روش نصب میشه /آپ رو امتحان نکردم هنوز
درود Heart.gif
جناب winer
شما میخوایین مانیتورتون رو shake کنین واسه امتیاز گرفتن؟ Biggrin.gif
(12-02-2015، 07:19 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش ایا کدی هست برای ایرانسل که بشه تمام مسابقه هایی که لغو نکردیم لغو بشه?
سلام...اگه ایرانسل داری.عبارت laghv یا
Off بفرس 8282 ..یا به شماره ای که بت اس میده..بفرس..اگه همراه اول داری.هر شماره ای که برات اس میفرسه..عبارت..خاموش.یا laghv.ویا off براش بفرس..

یا علی
کلمه stop رو به 8282 ارسال کنید همه مسابقه ها غیر فعال میشن.