موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-02-2015، 01:30 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 01:26 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 01:22 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب 1 رو فرستادم 203060 الان که ت 1000 رو میفرستم 203060 میگه مشترک گرامی به شما شارژی تعلق نگرفته و این میتونه به یکی از دلایل زیر باشد   یا پیش بینی شما اشتباه بوده یا مهلتش تمومه    درضمن شارژ گوشی هم کمه نمیتونه کم کنه  Tongue.gif   کسی میدونه چرا شارژ نمیده

سلام

جناب حمید رضا عزیز پیام تبریک برای شما نیومده؟

برای من پیام تبریک نیومد ولی ت 1000را فرستادم به203060و گفت تبریک و کدشارژو داد همچنین برای بازی بارسا هم پیام اومد و همچنین برای بازی یووه

ممنون
(15-02-2015، 01:30 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 01:28 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نیومده

شما دیروز عدد 1 رو قبل از شروع بازی ارسال کردید؟ بعد از ارسال عدد 1 پیامی از 203060 برای شما اومد که نظر شما برد رئال؟

بله پیام اومد حتی درصد پیش بینی رو گفته بود
(15-02-2015، 01:37 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید شما بعدش مسابقه رو لغو کردین؟
(15-02-2015، 01:41 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 01:37 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید شما بعدش مسابقه رو لغو کردین؟

نه لغو نکردم
یه سوال؟مگه قبل از ارسال 1 باید چیز میفرستادم برای عضویت؟
(15-02-2015، 01:43 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه لغو نکردم
یه سوال؟مگه قبل از ارسال 1 باید چیز میفرستادم برای عضویت؟

نه لازم نیست عضو مسابقه بشین.همینکه عدد مورد نظرتون رو بفرستین کافیه.
خیلی عجیبه برای شما که درست پیش بینی کردین و مسابقه رو لغو نکردین کد شارژ نداده.
شما دوباره ت 1000 رو بفرستین ببینید کد شارژ رو میده یا نه؟
دوباره فرستادم نداد
ببخشید شارژ باید 0 باشه یا اشکالی نداره 10 تومن باشه؟
(15-02-2015، 01:50 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره فرستادم نداد
ببخشید شلرژ باید 0 باشه یا اشکالی نداره 10 تومن باشه؟

نه لازم نیست که شارژ داشته باشه سیمکارت همراه اولتون.من خودم به جزء یکی از سیمکارتای همراه اولم بقیه شارژ ندارن و امروز کد شارژها رو راحت گرفتم و هیچ کدوم هم تکراری نبود.
(15-02-2015، 01:53 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 01:50 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره فرستادم نداد
ببخشید شلرژ باید 0 باشه یا اشکالی نداره 10 تومن باشه؟

نه من خودم به جزء یکی از سیمکارتای همراه اولم بقیه شارژ ندارن و امروز کد شارژها رو راحت گرفتم.

ممنون از راهنماییتون
بازم پیش بینی واسه همراه اول هست؟
سلام بازی بارسلونا هم شارژ میده؟