موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-02-2015، 09:13 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی صندوق پیاماتو خالی کن  Sad.gif

فاطی خالیش کردم Biggrin.gif
تایب رو ببند
(09-02-2015، 09:30 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:29 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:27 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری رو پونصد تومن میخرید از عابر بانک خودتون با داشتن رمز دوم.من خودم خریدم از عابر بانکم با پونصد تومن تخفیف.

اخه این کجاش میصرفه 500 باید پرداخت کنی 100 تومنم پول پیام میبره بعدشم شارژ 926 تومن میده واقعا مقیسه کنید بعد بخرید

اره اصلا سودی نداره

آقای فرهاد مجیدی حالا که خدا رو شکر تاپیک خلوت شد و اسپم کم شده شما چرا عکستون رو عوض کردین همون اولی بهتر بودا Biggrin.gif
تموم شد
کسی میخواد شارژ 10 تومنی رو 5000 تومن +1300=6300 تومن بخره پیام خصوصی بده کد قبض رو میفرستم ولی قبلش یه شارژ هزاری بده
کدی که به سه نفر باید میفرستادن 203060 همراه اول .اونم قطع شده؟! Sad.gif
این اس برای من اومده
کسی میدونه داستان چیه؟ ؟ ! ؟ !

با خرید تعرفه اینترنتی ماهانه 5000 تومانی نگران تمام شدن بسته اینترنتی خود نباشید. 10هزار تومان به جای 75 هزار تومان به ازا هر گيگابايت. کد:
*555*3*6*1#
دوستان این اطلاعیه رو در سایت ایرانسل دیدین کاش یکی میرفت پرسنل ایرانسل میشد یکم اطلاعات از مسابقاتی که شارژ میدن میذاشت Biggrin.gif

فرصت های شغلی

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، همدان و بابل از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر در مقاطع کاردانی به بالا که از سابقه کار مرتبط ومفید برخوردار باشند دعوت به همکاری می نماید.
(09-02-2015، 09:58 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:30 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:29 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:27 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری رو پونصد تومن میخرید از عابر بانک خودتون با داشتن رمز دوم.من خودم خریدم از عابر بانکم با پونصد تومن تخفیف.

اخه این کجاش میصرفه 500 باید پرداخت کنی 100 تومنم پول پیام میبره بعدشم شارژ 926 تومن میده واقعا مقیسه کنید بعد بخرید

اره اصلا سودی نداره

آقای فرهاد مجیدی حالا که خدا رو شکر تاپیک خلوت شد و اسپم کم شده شما چرا عکستون رو عوض کردین همون اولی بهتر بودا  Biggrin.gif

سلام اولا اسمم فرهاد نیست دوما اینم به افتخار خودت عوضش کردم و قبلی را گذاشتم Wink.gif
(09-02-2015، 10:34 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این اطلاعیه رو در سایت ایرانسل دیدین کاش یکی میرفت پرسنل ایرانسل میشد یکم اطلاعات از مسابقاتی که شارژ میدن میذاشت Biggrin.gif

فرصت های شغلی

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، همدان و بابل از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر در مقاطع کاردانی به بالا که از سابقه کار مرتبط ومفید برخوردار باشند دعوت به همکاری می نماید.

کاش در شهرستانها هم میخواستند
سلام یعنی این چند شب هیچ شارژی نیست؟