موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پیشونی سفید اونهایی که یکبارگرفتن دیگه نمیده بهشون Undecided.gif
(15-02-2015، 09:52 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:49 PM)hani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:40 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:30 PM)hani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها چند تکواژه؟؟؟؟؟

Sad.gif

۱۴ تا

غلط بود
Sad.gif
مرسی

شرمنده تلاش خودمو کردم،چند تارو پیدا کردم که درست بود، گفتم شاید درست باشه...
خیلی ناراحت شدم  Sad.gif

فدا سرت دادا
Wink.gif Biggrin.gif
(15-02-2015، 09:53 PM)hani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:45 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از انواع آثار هنری که در سال های اخیر گسترش زیادی یافته!
يك محصول فرهنگي نيز محسوب مي شود
سبك هاي مختلفي براي ساخت و توليد آن وجود دارد
جشنواره ان هر سال در بهمن برگزار مي شود
دقيقا 640 تومن از دست داديم
1000 گرفتيم
يعني هيچ
جوابش ميشه فيلم

فرستادم اما حرفی از شارژ نزد دوباره سوال ‍برسید

چرا شارژ نمیده
Sad.gif Sad.gif
(15-02-2015، 09:58 PM)hani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:53 PM)hani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:45 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از انواع آثار هنری که در سال های اخیر گسترش زیادی یافته!
يك محصول فرهنگي نيز محسوب مي شود
سبك هاي مختلفي براي ساخت و توليد آن وجود دارد
جشنواره ان هر سال در بهمن برگزار مي شود
دقيقا 640 تومن از دست داديم
1000 گرفتيم
يعني هيچ
جوابش ميشه فيلم

فرستادم اما حرفی از شارژ نزد دوباره سوال ‍برسید

چرا شارژ نمیده
Sad.gif  Sad.gif
منم با سيم كارت ديگم جواب دادم شارژ نداد دوباره سوال پرسيد
ميگن سيم كارت هاي جديد در صورتي كه اوني كه شارژ داد قديمي بود
اما اين جديد بود اما نداد
شارژ رایگان..1000 بفرسین برای 84807. یه سوال میپرسه که جوابش میشه ابله..هزار تومن شارژ میگیرین..اعتبار یادتون نره
به کسانیکه گرفتند نمیده - وقتی جواب سوال اول رو دادین و درست بود gp 777 رو بفرستین 8282

شارژ فرستاد تکراری بود...
(15-02-2015، 09:38 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:30 PM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 09:24 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جملاتتون رو بگید تا تکواژهاشو بگم، اگه کسی نگه، میرما....
میهمان گرچه عزیز است ولی چون نفس است
خفه می‎سازد اگر آید و بیرون نرود
ممنون

۲۳ تا

من یه تکواژ درست گفتم ولی اینو اول شما بگین بعد چک کنم: هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
بنظر خودم 10 و اگه هندوستان دو تایی باشه 11 باشه درسته؟

به دوستانی که تعداد تکواژ گفته شده چرا صحت جواشو اعلام نکردن!
ممنون.
این چند تکواژ داره
این کار، کار یک شاهی و صنار نیست
این همونطوری vantiar عزیز گفت ۲۳ تکواژ داره:
میهمان گرچه عزیز است ولی چون نفس است
خفه می‎سازد اگر آید و بیرون نرود
من بررررررررررررررررگشتم Shy.gif
شارژ ایرانسل امشب نیست؟