موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یعنی ما که ت1000رو فرستادیم دوباره شارژ بهمون میده؟اصلا پیام تبریک میاد برامون؟لطفا پاسخ
(11-02-2015، 04:16 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی ما که ت1000رو فرستادیم دوباره شارژ بهمون میده؟اصلا پیام تبریک میاد برامون؟لطفا پاسخ
(11-02-2015، 04:16 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ما هم هنوز پیام نداده

نه نمیاد من بارها شده همین اشتباه رو مرتکب شدم و قبل از پیام تبریک خودش ت 1000 میفرستادم و شارژ استفاده شده میداده البته من بعد لغو میکردم و شاید اگه تا موقع تبریک به همه لغو نکنین کد شارژ جدید بده
تا زمانی که لغو نکنی کد شارژ میتونی بگیری

فک نکنم
(11-02-2015، 04:19 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نمیاد من بارها شده همین اشتباه رو مرتکب شدم و قبل از پیام تبریک خودش ت 1000 میفرستادم و شارژ استفاده شده میداده البته من بعد لغو میکردم و شاید اگه تا موقع تبریک به همه لغو نکنین کد شارژ جدید بده

یعنی من ت 1000 رو بدون اینکه خودش تبریک بگه فرستادم دیگه شارژ رو واسم نمیفرسته؟
اگه با خط دائمي شارژ از 780 برنده بشي بايد چيكار كني؟؟
فقط شارژ برا همون خط ميده؟
تراكنش بايد انجام بدي يا حتما شارژ بگيري؟
(11-02-2015، 04:23 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی من ت 1000 رو بدون اینکه خودش تبریک بگه فرستادم دیگه شارژ رو واسم نمیفرسته؟

درصورتیکه هنوز مسابقه توپ و تور رو لغو نکرده باشید تا فردا صبر کنین و وقتی کاربران گفتن تبریک داره میفرسته اون موقع دوباره ت 1000 بفرستید شاید کد جدید بده البته خودم امتحان نکردم.
میگم این آپ چجوری شارژ رایگانو میده؟حتما باید کارت ثبت کنیم؟