موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-02-2015، 11:15 AM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژبازی دیشب رو203060داره میده ...یعنی به من داد...جهت اطلاع

سلام

درسته پیام تبریکش برای منم اومد و کد شارژ رو گرفتم.
بازي بارسلونا- لوانته هم دوستان چک کنن ببینن شارژ میده  چون  203060 صبح  فرستاده

امشب يکشنبه 26/11/1393     ساعت : 19:30  از شبکه ورزش 
(15-02-2015، 11:45 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازي بارسلونا- لوانته هم دوستان چک کنن ببینن شارژ میده  چون  203060 صبح  فرستاده

سلام

چک شد.هنوز خبری از شارژ نشده.اگه شارژ بذاره بعد از ظهر مشخص میشه.
سلام

من تو یه نظرسنجی شرکت کردم و شارژو گرفتم بعد میشه تو یه نظر سنجی دیگه شرکت کنم و دوباره شارژ بگیرم؟چون تو پیامش نوشته فقط یک بار میتونی از این سامانه شارژ بگیری میشه گرفت؟؟؟؟
من دیشب 1 رو فرستادم 203060 الان که ت 1000 رو میفرستم 203060 میگه مشترک گرامی به شما شارژی تعلق نگرفته و این میتونه به یکی از دلایل زیر باشد یا پیش بینی شما اشتباه بوده یا مهلتش تمومه درضمن شارژ گوشی هم کمه نمیتونه کم کنه Tongue.gif کسی میدونه چرا شارژ نمیده
(15-02-2015، 01:19 PM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من تو یه نظرسنجی شرکت کردم و شارژو گرفتم بعد میشه تو یه نظر سنجی دیگه شرکت کنم و دوباره شارژ بگیرم؟چون تو پیامش نوشته فقط یک بار میتونی از این سامانه شارژ بگیری میشه گرفت؟؟؟؟

سلام

دوست عزیز درسته نوشته حداکثر یکبار میتونی شارژ رو بگیری ولی دروغه .من و بقیه دوستان عزیز چندین بار تو پیش بینیش شرکت کردیم و کد شارژ جدید بهمون داده.
(15-02-2015، 01:22 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب 1 رو فرستادم 203060 الان که ت 1000 رو میفرستم 203060 میگه مشترک گرامی به شما شارژی تعلق نگرفته و این میتونه به یکی از دلایل زیر باشد یا پیش بینی شما اشتباه بوده یا مهلتش تمومه درضمن شارژ گوشی هم کمه نمیتونه کم کنه Tongue.gif کسی میدونه چرا شارژ نمیده

سلام

جناب حمید رضا عزیز پیام تبریک برای شما نیومده؟
نه نیومده
(15-02-2015، 01:28 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نیومده

شما دیروز عدد 1 رو قبل از شروع بازی ارسال کردید؟ بعد از ارسال عدد 1 پیامی از 203060 برای شما اومد که نظر شما برد رئال؟
(15-02-2015، 01:26 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 01:22 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

جناب حمید رضا عزیز پیام تبریک برای شما نیومده؟

برای من پیام تبریک نیومد ولی ت 1000را فرستادم به203060و گفت تبریک و کدشارژو داد همچنین برای بازی بارسا هم پیام اومد و همچنین برای بازی یووه