موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-04-2015، 07:44 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شارژ 5 تومنی فقط برای مکالمه های درون شبکه ایرانسل هست ؟؟؟ میشه برای خرید بسته ازش استفاده کرد ؟؟؟

کلا میاد رو شارژ مثه شارزای معمولیه میشه بسته ام بخری
یه پیامم واست میاد ک 4500 تومنم میتونی مکالمه داشته باشی اون جدا از 5000 تومن شارزته ک میاد رو خطت
ناصر خان هههههههههههههههههههههههههههه چ خوب گفتی داداشم.طبیعیه 10تومن دیگ بذار روش 5 گیگ دیگ بهت بدن.از قدیم گفتن پول بیشتر آش بیشتر
منم چون سیم کارتام 30 40 تا هستن از نسل نو فعال میکنم واسه همین 30تا سیم کارت میشه 1200 مگ با اعتبار 90 روز
پ ن پ : شما بیا هزار تومن بهتون میدم . 8 تومن هم میدم
(22-04-2015، 07:46 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 07:44 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شارژ 5 تومنی فقط برای مکالمه های درون شبکه ایرانسل هست ؟؟؟ میشه برای خرید بسته ازش استفاده کرد ؟؟؟

یه پیامم واست میاد ک 4500 تومنم میتونی مکالمه داشته باشی اون جدا از 5000 تومن شارزته ک میاد رو خطت

سلام
شما شارژ5تومنی گرفتی بعد 4500 بهت هدیه داده؟این طرح یک روزه ایرانسل نیست؟
کدخاصی داره بزنیم 5تومنی بیاد؟
(22-04-2015، 07:53 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناصر خان هههههههههههههههههههههههههههه چ خوب گفتی داداشم.طبیعیه 10تومن دیگ بذار روش 5 گیگ دیگ بهت بدن.از قدیم گفتن پول بیشتر آش بیشتر
منم چون سیم کارتام 30 40 تا هستن از نسل نو فعال میکنم واسه همین 30تا سیم کارت میشه 1200 مگ با اعتبار 90 روز
این ک میگی نود روز نمیشه ها صدتاام سیم داشته باشی بیشتر از یه ماه بهت روز نمیده ....بعلههه Shy.gif
(22-04-2015، 07:54 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 07:46 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
شما شارژ5تومنی گرفتی بعد 4500 بهت هدیه داده؟این طرح یک روزه ایرانسل نیست؟
کدخاصی داره بزنیم 5تومنی بیاد؟
تو پستای قبلی روشش هس 2 تومن خرید کردم 5 تومن بم شارژ داد 4500 ام بم مکالمه داخله شبکه داد
(22-04-2015، 07:56 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 07:53 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ک میگی نود روز نمیشه ها صدتاام سیم داشته باشی بیشتر از یه ماه بهت روز نمیده ....بعلههه Shy.gif

من ک همین 2 ساعت پیش تاریخ بسته هام تا 22م اردیبهشت بود یکی زدم شد 25م . نمیدونم شاید الان اینطوری شده.ب هر حال بعضیا انتظار دارن مفتکی بدیم بره Biggrin.gif  هرکی خواست خواست ، نخواست هم انقد واسه خودم میزنم ... خخخخخخخخ والا
(22-04-2015، 07:59 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 07:56 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک همین 2 ساعت پیش تاریخ بسته هام تا 22م اردیبهشت بود یکی زدم شد 25م . نمیدونم شاید الان اینطوری شده.ب هر حال بعضیا انتظار دارن مفتکی بدیم بره Biggrin.gif  هرکی خواست خواست ، نخواست هم انقد واسه خودم میزنم ... خخخخخخخخ والا

واسه اینه ک هنوز به یه ماه نرسیده الان 2 اردیبهشته اگه بشه 2 خرداد دیگه هرچندتاام بزنی ب روزات اضافه نمیشه
آقا reza_ab
این شناسه فقط امروز فعاله پسرم؟کسی میدونه؟
(22-04-2015، 08:02 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا reza_ab
این شناسه فقط امروز فعاله پسرم؟کسی میدونه؟
این سواله منم هست کاش آقا رضا بیاد ج بده ک میشه امروز شناسه بگیریم ولی بعدا بزنیم
من هرچی شمارمو میزنم برای اینترنت چهل مگابایت میگه فرایند فعال سازی با مشکل روبرو شده. باید چیکار کنم حالا؟