موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-04-2015، 05:01 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزینه یک جوابش میشه سوال دوم دو سوال سوم جوابش میشه یک

اوکی ممنون فعلا که خبری از شارژ دادنش نیست
پس طعم شیرین شارژ نمیده؟
راستی یه چیز دیگه برای تست مسابقات جشنواره فک کنم فقط مسابقه هفت سین تست کنید همه چیز دستتون میاد لازم به تست همش نیست اخه هنوز داره تبریک میگه و شارژ نمیده اپدیت نشده هر وقت اپدیت بشه فک کنم مسابقات جشنواره شارژ بده
(26-04-2015، 05:04 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس طعم شیرین شارژ نمیده؟

همون دیشب ساعت 12 به بعد که فعال بوده به 200 نفر که عضو شدند و جواب سوال دادند شارژ داده و دیگه امروز نمیده
(26-04-2015، 05:05 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی یه چیز دیگه برای تست مسابقات جشنواره فک کنم فقط مسابقه هفت سین تست کنید همه چیز دستتون میاد لازم به تست همش نیست اخه هنوز داره تبریک میگه و شارژ نمیده اپدیت نشده هر وقت اپدیت بشه فک کنم مسابقات جشنواره شارژ بده

درست ولی دیگه تست کردن فایده نداره چون ممکنه یهو از بین مسابقاتی که اصلا انتظار نمیره شارژ باشه فعلا بشه و باید منتظر باشیم که به بعضی خطها پیام تبریک شارژ بیاد
جواب این سوال چی میشه ؟

شهاب حسینی در فیلم طعم شیرین خیال در چه نقشی هست ؟

1 گروس زاریانی طبیعت دوست ؟

2 شفیع قناد کارخانه دار
(26-04-2015، 05:22 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب این سوال چی میشه ؟

شهاب حسینی در فیلم  طعم شیرین خیال در چه نقشی هست ؟

1 گروس زاریانی طبیعت دوست ؟

2 شفیع قناد کارخانه دار

1
سلام طعم شیرین کدش چیه؟
(26-04-2015، 05:25 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام طعم شیرین کدش چیه؟

دادا شارژ نمیده 
شارژ هست امروز؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad.gif