موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ ایرانسل امروز هست؟
(18-04-2015، 05:52 PM)azar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل امروز هست؟

فعلا نه
دوستان تا کی فرصت داریم پیشبینی خودمون رو بفرستیم؟؟
تا قبل از سوت بازی که ساعت ۹ هست
(18-04-2015، 05:44 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-04-2015، 05:42 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پیش بینی میزنم دیگه جوابش نمیاد باز فکر کنم شلوغ شده Undecided.gif

شاید پیام های تبلیغاتیت غیر فعاله ک جواب نمیاد،مال من اونروز این مشکلو داشت

ممنون دیر پیامش اومد ولی بالاخره اومد و یک نکته اینه که اگه یادمون بره پیش بینی کدوم گزینه فرستادیم یا اصلا فرستادیم یا نه و دوباره عدد مورد نظر 1 یا 2 رو بفرستیم فقط پیام میده نظر شما ثبت شد و برای تغییر نظر هم مینویسه ت رو با یک فاصله بعد از گزینه مورد نظر بفرست و فکر کنم اگه قبل از پایان زمان شرکت در پیش بینی ابتدا توپ و تور رو لغو کنیم و سپس دوباره عدد گزینه مورد نظر رو بفرستیم نشون بده نظر کدوم گزینه ثبت شده! از دوستان آیا تا بحال کسی برای تغییر نظر لغو کرده و دوباره با فرستادن عدد مورد نظر شرکت کنه و ایا پیام شارژ 1000 درصورت برنده شدن میده البته فکر کنم خودم یکبار لغو کردم و دوباره گزینه موردنظر فرستادم و پیام تبریک و گزینه انتخابی رو میگفت. Sleepy.gif
شارژ ایرانسل
ارسال1575486585به شماره73711159
ما ک هر کاری کردیم نداد.3بارپیش بینی کردم درست بود...وقتی آقا فرهاد گفتن پیام تبریک اومد منم ت 1000فرسادم ولی نداد.لغوشم نکردم.
حالا ی امتحان کنم.؟
کدوم رو انتخاب کنم؟
(18-04-2015، 06:03 PM)azar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما ک هر کاری کردیم نداد.3بارپیش بینی کردم درست بود...وقتی آقا فرهاد گفتن پیام تبریک اومد منم ت 1000فرسادم ولی نداد.لغوشم نکردم.
حالا ی امتحان کنم.؟
کدوم رو انتخاب کنم؟

خوب براتون پیام تبریک اومد؟
دوست عزیز شما پیام تبلیغاتی واستون فعال هست
اگه نیست فعال کن تا پیام واست بیاد بتونی راحت ازش شارژ پیش بینی بگیری
(18-04-2015، 06:03 PM)azar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا ی امتحان کنم.؟
کدوم رو انتخاب کنم؟

تا وقتی پیام تبریک برای خود شما نیومده نباید ت 1000 بفرستی
بنظرم 1