موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-04-2015، 04:06 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 03:07 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه به درد نمی خوره یعنی 120 تومن هزینه کنم تا 25 تومن بهم بده؟ چی فکر کرده پیش خودش Angry.gif

اتفاقا میصرفه اپ خیلی ساله داره کار میکنه و پول زیادی بدست آورده بخاطر همین چیزها بود که اینطور شارژ میداد جایزه ماشین چیزای دیگه میداد پیشنهاد میدم باز ازش استفاده کنیم تو کارایی که لازم داریم تا باز از این حرکاتا بزنه برنامه های که استفاده نمیشن زیاد جایزه نمیدن اونایی که استفاده میشن و پول درمیارن میان از اینکارا میکنن هر چی بیشتر استفاده شه احتمال اینکه دوباره از اینکارا کنه بیشتره 

اين كه دوباره از اين كارا بكنه ديگه ميشه خاطره... Biggrin.gif بگو يادش بخير همون بهتره كه سوخته بشه... Biggrin.gif
دوستان شارژ جديد نيومده؟ خبري نيست؟ من شارژ ميخوام شارژ نيست Biggrin.gif Tongue
(29-04-2015، 04:24 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ جديد نيومده؟ خبري نيست؟ من شارژ ميخوام شارژ نيست  Biggrin.gif  Tongue

تو راهه Biggrin.gif
احتمالا امروز شارژ هست چون تولده Exclamation
فکر کنم همه تحریمارو رو شارژ اعمال کردن!!! Biggrin.gif Angry.gif
سری جدید نت رایگان روزانه شروع شد

کسانی که قبلا لغو کردن نمیده
توجه کنید شارژتون باید زیر 100 تومان یا اصلا شارژ نداشته باشید

ارسال 1 به 737460
بعد ارسال شمارتون به 737460
برای تایید فعال شدن 1 به 737460
لغو نکنید
سجاد نمیده ک
سلام دوستان چند سوال در مورد آپ شرمنده اینجا میپرسم....

1-نمیدونم چرا موقع امتیاز گیری پایین آپ مینیویسه امتیاز دریافتی0.بعد نوشته دریافت امتیاز از این بخش فقط پس از هر تراکنش مالی بدون محدودیت روزانه...راهنمایی کنید لطفا

2-با برنامه apk editor چرا مستقل سازی نمیشه؟ Sad.gif
سلام.
1رو بفرستین 80504
ایرانس هزار میده.
(29-04-2015، 05:25 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
1رو بفرستین 80504
ایرانس هزار میده.

فرستادم اما جوابی نیومد