موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-04-2015، 03:06 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنیم یانءء؟

اسی نمیدونم شارژ بده یا نه تست نکردم 
ددان کردم بازیش پولی بود ...فیکه
(16-04-2015، 03:03 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این سیم کارت هدیه ایا بعد از یک روز فعال میشه...چون زدم توی گوشی و وقتی به یه شماره ای زنگ میزنم میگه سیم شما مسدود شده....با پشتیبانی تماس بگیرین..... Sad.gif

من چند روز پیش سیم کارت نو گرفتم
2 روزه مسدود شده مثل شما هر چی هم زنگ میزنم میگه در دست بررسی هست اگر به 700 زنگ نزدی بزن بگو برات به قسمت مربوطه گزارش کنن تا از مسدودی در بیاد
(16-04-2015، 03:03 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این سیم کارت هدیه ایا بعد از یک روز فعال میشه...چون زدم توی گوشی و وقتی به یه شماره ای زنگ میزنم میگه سیم شما مسدود شده....با پشتیبانی تماس بگیرین..... Sad.gif

واسه منم الان رسید همینطوریه.زنگ زدم میگن یک هفته میکشه فعال بشه
(16-04-2015، 03:04 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
«بازیک» فروشگاه تخصصی بازی ایرانسل است که با یک بار دانلود رایگان و عضویت رایگان در آن می‌توانید از تمامی بازی‌های موجود در این برنامه کاربردی بهرمند شوید و لذت ببرید.

همچنین می‌توانید بدون نیاز به داشتن کارت بانکی و تنها با استفاده از شارژ سیم کارت ایرانسل خود، تمامی بازی‌ها را به آسانی و با اطمینان دانلود کنید.

تو سایت خود ایرانسل زده اینو........ سرچ کنید تو گوگل میاد براتون

نصبش کردم بیشتر بازیهاش پولی هست یک بازی رایگان داره که حجمش 26 مگ هست 

این یعنی چند هزار میدی 26 مگ میگیری تا شاید 1000 بهت شارژ بده  من پاکش کردم
بچه ها اگر کسی جواب این سوال میدونه لطفا راهنماییم کنه Sad.gif 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰۰۰تا اس ام اس ۲۰۰۰ت انگلیسیم هس یا فقط فارسی؟؟؟؟
ی روز زود رسیدم
ببینم شارژ هس
Sad.gif
(16-04-2015، 03:52 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی روز زود رسیدم
ببینم شارژ هس
Sad.gif

حسنی یا مکتب نیمرفت یا جمعه ها میرفت
امروز و فردا احتمال نداره شارژ باشه هفته قبل هم پنجشنبه واسه این شارژ بود چون عید بود 
(16-04-2015، 03:44 PM)imantf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰۰۰تا اس ام اس ۲۰۰۰ت انگلیسیم هس یا فقط فارسی؟؟؟؟

فکرکنم فارسی