موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام شارژ هس ؟
نسل نو فعاله ؟؟
Biggrin.gif
شارز نیست
(27-04-2015، 09:35 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ هس ؟
نسل نو فعاله ؟؟

نه
(27-04-2015، 09:22 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2015، 09:11 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2015، 09:08 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر محترم saman518 براتون شارژ را اول فرستادم تا اعتماد سازی بشه نتیجه اعتماد اینه قربان!
لطفا جواب پی امها را بدید.

نیستش که 18 دقیقه هست آفلاینه
واقعأ جای تاسف !!!!
هر آدمی یه قیمتی داره .
من قبل عید بدون شناخت قبلی ۵۰،۰۰۰ تومان شارژ رو خط به خط فرستادم برای کاربر reflexive
به یک ساعت نرسید که مبلغش رو واریز کرد به حسابم .

یکی اینجوری و یکیم اونجوری !!!!

صندوق پیامت چک کن
خخخخ
من تا۲۵۰هزارتومان انتقال ایرانسلی داشتم
۵۰تومان جای خود داره
درضمن من چندبارفرستادم ولی برام ثانیه میزد بعدا بفرست دلیلش نمیدونستم چرا گذاشتم برای بعدا
دوست عزیز مایل بودی موجودی خطم میفرستم تامتوجه شی چقدر موجودی ایرانسل وهمراه دارم شارژ همراه اونم هزاریخخخخ ارزشش برای شما انگار خییییلی هس
(27-04-2015، 09:19 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش مجی میاد پی امها و پستها را میخونه ولی جواب نمیده
بعد تو پی ام نمیدونی چطور زجه میزد که من ال و بل
دردم از بین رفتن شارژ نیست اعتماد منو نشونه رفت

زجه چیه؟شماها واسه کد۵تومانی ریخته بودین سرم نمیدونستم جواب کدوم روبدم میگید زجه میزد؟خخخ خودت زجه میزدی ک 
من ک گفتم میفرستم ولی الان شارژتون روفرستادم من کد ۵تومانی هام رو به شما نمیدم چون زودقضاوت کردید
الان بجای ۱۶کد۲۴کد دارم
سامان عزیزم اینجا جا دعوا اینا نیس ب هرکی خواستی بفروش ولی اگ کسی بهت اعتماد کرد ازش ... نکن.البته ببخشید
کد قبض دونه ای 500 خریدارم
کد قبض نبوود؟؟؟ هرچنتا باشه میخرم دونه ای 700تومن... پ خ بدید
من اعتبار میخوام