موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نوشته 500 مگ ولی فک نکنم همچین چیزی بده
(29-04-2015، 08:40 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نت رایگان 737460 هست نمیدونم چند مگ میده نگا نکردم دقیق

تراکنش با موفقیت انجام شد.
2015-04-29 19:32
:مبلغ 5,450 : از ریتم بسته
اینترنت 500 مگابایتی 2 روزه
:موجودی جدید 800
15 مگ میده قیمتم زده 500 تومن دیگه منتهی من نمیدونم اون 500 مگ چی میگه Angry.gif
ساحل جان نمیده نزنید اگه بگه محصول درخواستی موجود نیست دیگه نمیده
(29-04-2015، 08:41 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به کسانی که گفته محصول درخواستی فعلا موجود نیست اگه لغو کنن دوباره بفرستن شارژ میده Huh.gif  Sleepy.gif

اگر hn 140  را نفرستادید لغو کنید و دوباره عضو بشید
(29-04-2015، 08:36 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان داره ج 80504 میاد ک عضو شدیم.همگی لغو کنید چون با این ک یبار لغو کردید اما دوباره سیستم ب صورت خودکار شما رو ثبت نام کرده.از ما گفتن بود تا شارژتون ته نکشیده لغو کنید دوباره Biggrin.gif

آقا اسنایپر من حتی صبر نمیکنم جواب لغو بیاد بعد سیم کارت رو دربیارم مطمئنی دوباره پیام میده امروز برای خطهای من از 737460 که لغو نکرده بودم پیام میومد و دیدم شارژ کم میکنه اکثرش لغو کردم نگو آقا سجاد میگن بعده اون پیام نت میداده Sad.gif
(29-04-2015، 08:25 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 08:24 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از چند مدت سیر شارژ شدیم

خدا کنه همیشه عید باشه البته 13 رچب و روز پدر هم شنبه هست ان شاالله شنبه هم به مناسبت روز پدر شارژ باشه Biggrin.gif

اون موقع تعطیل رسمیه.معمولا روزا تعطیل شارژ خبری نیس.روز قبلشم که جمعس.ببینیم این مردا به درد میخورن یا نه Tongue.gif
(29-04-2015، 08:44 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 08:25 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 08:24 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از چند مدت سیر شارژ شدیم

خدا کنه همیشه عید باشه البته 13 رچب و روز پدر هم شنبه هست ان شاالله شنبه هم به مناسبت روز پدر شارژ باشه Biggrin.gif

اون موقع تعطیل رسمیه.معمولا روزا تعطیل شارژ خبری نیس.روز قبلشم که جمعس.ببینیم این مردا به درد میخورن یا نه Tongue.gif
وقتی عید باشه و ایرانسل بخواهد شارز بده تعصیل یا غیرتعصیل نمیشناسه موضوع اینه که دوست داشته باشه شارز بده یا نه
فک نکنم دوس داشته باشه
(29-04-2015، 08:43 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 08:41 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به کسانی که گفته محصول درخواستی فعلا موجود نیست اگه لغو کنن دوباره بفرستن شارژ میده Huh.gif  Sleepy.gif

اگر hn 140  را نفرستادید لغو کنید و دوباره عضو بشید

ممنون آقا فرهاد اول یبار hn 140 رو فرستادم که نوشت محصول موجود نیست و هنوز لغو نکردم ولی آقا سجاد میگن دیگه به اون خط نمیده
نت رایگان به خطایی که قبلا گرفتن هم میده