موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رضابروخریدشارز شماره همراه اول بزن مبلغ انتخاب کن .بالانوشته مستقیم یارمز؟هرکدوم خواسی انتخاب کن شارزهمراه اول بگیر Sad.gif
(21-04-2015، 10:56 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی واسه فروش شارزنداره؟100هزارتومن80بده؟یا50و40؟ Sad.gif

من دارم 50 رو 40 میدم
بچه ها كد شارژ بزاريد.....من شارژ ميخاااااام
سلام
دوستان این تخفیف شارژ سه تومنی الان برام اومد
یعنی میشه شارژ 5 تومنی و 2 تومن خرید ؟!
سارا نه برای منم فعال نمیشه
مسابقه امروزیها، هنرمندان هنوز فعاله یا نه اخه تا سی فروردین بود، کسی نمیدونه فعال یا نه
سلام دوستان هرکاری میکنم اپ امتیاز امروزو نمیده!میگه خطای ارتباط ! میترسم قطع شده باشه مال شما هم اینطوری شده؟
(21-04-2015، 01:01 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان هرکاری میکنم اپ امتیاز امروزو نمیده!میگه خطای ارتباط ! میترسم قطع شده باشه مال شما هم اینطوری شده؟

اشکال از سرور هاشه  برای من هم صبح نمی داد الان داد
(21-04-2015، 11:00 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضابروخریدشارز شماره همراه اول بزن مبلغ انتخاب کن .بالانوشته مستقیم یارمز؟هرکدوم خواسی انتخاب کن شارزهمراه اول بگیر Sad.gif

ممنون که راهنمایی کردی
حالا یک سوال دیگه          چطور میشه برای ایرانسل رمز شارژ گرفت  ؟چون فقط دو گزینه مستقیم و شگفت انگیز داره
برای ایرانسل نمیشه