موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه راهنمایی در مورد. امروز
چلسی با اختلاف 9 امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول هست
تو خونه هم نباخته تا حالا کمترین باخت رو داره تو لیگ فکر کنم یک باخت داشته باشه
منچستر هم چندتا بازی اخیر خودش رو برده
تیم من سیتی ارسنال تاتنهام و استون ویلا رو برده
ولی چلسی شانس بردش تا حدودی بیشتره
شارژ ایرانسل هیچی نی Huh.gif Huh.gif Huh.gif
(18-04-2015، 05:38 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل هیچی نی  Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif

نه
من پیش بینی میزنم دیگه جوابش نمیاد باز فکر کنم شلوغ شده Undecided.gif
(18-04-2015، 05:25 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد من 1 به 203060 فرستادم نظر برد چلسی ثبت کرد روزهای قبل 1 یا 2 میزدم تازه مینوشت به توپ و تور خوش اومدید و بعد شماره مورد نظر بفرستید Sad.gif
(18-04-2015، 05:32 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چرا من میزنم شارژ نمیگه فقط امتیاز میگه

شما مسابقه قبلی رو لغو نکردید حتی برنده هم بشی شارژی تعلق نخواهد گرفت
پس:
اول توپ خاموش رو به 203060 بفرست   بعد  1 به 203060 برای مسابقه جدید تا برات خوش امد بیاد
(18-04-2015، 05:42 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پیش بینی میزنم دیگه جوابش نمیاد باز فکر کنم شلوغ شده Undecided.gif

شاید پیام های تبلیغاتیت غیر فعاله ک جواب نمیاد،مال من اونروز این مشکلو داشت
ما ک هر بار پیشبینیمون درسته ولی ش نمیده لامصب
(18-04-2015، 05:32 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چرا من میزنم شارژ نمیگه فقط امتیاز میگه

شما لغو کن
بعد دباره بفرست
واس منم مثل شما بود
انجام دادم درست شد

برد چلسی 54%
برد منچستر 46%
کاربران در حال بازدید این موضوع: Ahmad Zahedi، ahmad13000، alex02، anita93، ar236cha، armanznd، Armin73، asal11، atefeh، behi06، creatpol، ehsan6168، emad21، Farah، fateme22، hamid1994، imantf، iranaryaee، irani08، jems، lordsmoke، mamosh، maysam، mehdi123، mehdiboos، mehdihaji، MeysamBs، milad ebi، mnmnjk، Nima، niushakhanoom، nono، peyman1، reflexive، reza_ab، rtmreza، Sajad71، sajadtaktaz، saman518، samih، Sara Daneshvar، shadi-25، somaye0126، vahid.q، Vionester، yasin1362، zeynab، اسماعیل، ســــاحـل، علی اصغر، فرهاد77، مسعود ده نمکی*، یاس کبود، 21 مهمان
هرکی اسمش اینجا هست به افتخار خودش یه سپاس بزنه زیرش
(18-04-2015، 05:48 PM)azar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما ک هر بار پیشبینیمون درسته ولی ش نمیده لامصب

اگر پیام شارژنیومد در صورتی که از دیگران شنیدی اومده       قبل از لغو       ت 1000 رو به 203060 بفرست برات خواهد آمد