موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یکی تو امضاش نوشته بود اینترنتو با هشت تا شارژ ایرانسل عوض کنه.اگه هنوزم سرحرفش هست پ.خ بده پلیز
(29-04-2015، 09:08 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد برای روز زن فکر کنم ایرانسل جشنواره ورزش رو گذاشته بود که فقط به خطوطی که تبریک میگفت شارژ میداد و البته زود هم تا ساعت حدود 9 شب شارژش تموم شده بود Sad.gif

اره دقیقا یادمه Shy.gif
ساحل والا سیم کارتای من بعده این ک شارژ گرفته هیچ ک یبار لغو کرده بودم بعده گرفتن شارژ . بعد 1ساعت دیگ روشن کردم یدونه اَ سیم کارتامو نگو پیامایی ک ب 80504 میفرستادیم جوابشون نمیومده الان داره میادو دوباره خودش ثبت نامم کرده.تا الان فقط مسابقه لغو کردم Biggrin.gif
البته آقا اسنایپر برای منم تا حالا پیش اومده بعنوان مثال پیام لغو یا عضویت میفرستادم بعد بدون اینکه منتظر دریافت پیام لغو بشم سیم کارت رو درمیاوردم و بعد حتی اگه همراه اول میذاشتم لغو مسابقه ایرانسل برای وقتی که همراه اول میذاشتم به اینباکسم میومد! و فکر نکنم در این حالت شارژ کم کنه و البته گاهی هم با وجودی که فکر میکردم مسابقات رو لغو کردم دوباره روز بعد یا چند روز بعد پیام میداد Sleepy.gif
دوستان نسل نو دیگه نت نمیده ایا؟
دوستان کسی تونسته نت رایگان بگیره بمن یکیش خطا میده یکیشم جواب نمیده غیر از ماه نو شارژ رایگان دیگه ای هس برا سیمکارتای جدید چطور
کسی شارژ فروشی داره؟
سلام دوستان دیروز و امروز شارژ نبوده??
(29-04-2015، 11:16 PM)مهدی جان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دیروز و امروز  شارژ نبوده??

امروز ozv mhan ب 8282 
بود.الان نمیدونم بده یا نه
(29-04-2015، 11:18 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 11:16 PM)مهدی جان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دیروز و امروز  شارژ نبوده??

امروز ozv mhan ب 8282 
بود.الان نمیدونم بده یا نه

فرستادم اینو به من داد
Kode sabte naame ersal shodeh nadorost ast!