موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-04-2015، 10:38 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مسعود دیشب که فوتبال ساعت 9 شب بود من کمی از 5 بعد از ظهر گذشته بود تست کردم فعال بود یعنی 4 ساعت قبل شروع بازی. ظاهرا باز دوباره همراه اولم دیده اکثرا درست پیش بینی میکنن (جز خودم) کمتر شارژ واسه پیش بینی بذاره  Sad.gif

سلام

خانم ساحل عزیز محض اطلاع شما دو بازی ( استقلال و ملوان ) و ( تراکتور سازی و سپاهان ) هم نیم ساعت مونده به شروع بازی شارژ رایگان فعال شده بود.
اینم ترفند توپ و تور همراه اول هستش برای اینکه تعداد نفراتی که تو پیش بینی بازیها شرکت میکنن کمتر بشه.
البته الان مشخص نیست که امشب فعال بشه یا نه.
پیش بازی اینتر میلان - آث میلان

دو تيم اينتر و آث ميلان، امشب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا شهر ميلان، در دربي دلامادونينا به مصاف يکديگر خواهند رفت.
پيش بازي اينتر ميلان - آث ميلان
اختلاف امتیاز دو تیم تنها یک امتیاز است و با توجه به اینکه شانس زیادی برای کسب سهمیه ندارند، این دیدار از لحاظ حیثیتی می‌تواند برای هر دو طرف اهمیت داشته باشد.

اینتر میلان
شاگردان روبرتو مانچینی، با کسب 41 امتیاز 30 بازی، در رده ی دهم جدول سری آ قرار دارند. آنها در 5 بازی اخیر خود، 2 تساوی، 2 شکست و یک پیروزی کسب کرده اند و روزهای خوبی را سپری نمی‌کنند. پس از حضور مانچینی روی نیمکت، اینتر نتوانسته به ثبات دست پیدا کند. در اوایل حضور مانچو، آنها خوب نتیجه می‌گرفتند ولی کم کم دوباره نراتزوری دچار افت شد و پیش از دیدار آخر مقابل ورونا که با پیروزی 3-0 همراه بود، 7 بازی بود که آنها موفق به کسب پیروزی نشده بودند. فردی گوارین و مارسلو بروزویچ به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

آث میلان
شاگردان فیلیپو اینزاگی با کسب 42 امتیاز از 30 بازی، در رده ی نهم جدول سری آ قرار دارند. آنها در 5 بازی اخیر خود، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند و نسبتا آماده تر از اینتر هستند. آخرین پیروزی در این دربی متعلق به میلان است ولی در 5 دیدار اخیر، آمار اینتر بهتر از حریف خود است. در این 5 بازی، 2 پیروزی برای اینتر، 2 تساوی و 1 پیروزی برای میلان به ثبت رسیده است.با بازگشت متیا دسترو و کیسوکه هندا، میلان با ترکیب اصلی خود مقابل اینتر حاضر خواهد شد.
(19-04-2015، 10:53 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 10:38 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مسعود دیشب که فوتبال ساعت 9 شب بود من کمی از 5 بعد از ظهر گذشته بود تست کردم فعال بود یعنی 4 ساعت قبل شروع بازی. ظاهرا باز دوباره همراه اولم دیده اکثرا درست پیش بینی میکنن (جز خودم) کمتر شارژ واسه پیش بینی بذاره  Sad.gif

سلام

خانم ساحل عزیز محض اطلاع شما دو بازی ( استقلال و ملوان ) و ( تراکتور سازی و سپاهان ) هم نیم ساعت مونده به شروع بازی شارژ رایگان فعال شده بود.
اینم ترفند توپ و تور همراه اول هستش برای اینکه تعداد نفراتی که تو پیش بینی بازیها شرکت میکنن کمتر بشه.
البته الان مشخص نیست که امشب فعال بشه یا نه.

و البته رضا جان بازی ساعت 23/15 است و از نیم ساعت گذشته که فعال بشه و احتمالا دیگه فعال نمیشه
اس ام اس تحویل داده نمیشه
تحویل داده میشه اما جواب نمیاد
برا من اسمی از شارژ نیاورد برا شما چی؟
بازی رو کی برد؟
(20-04-2015، 08:23 AM)azar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی رو کی برد؟

مساوي بدون گل
من ک آث میلان رو زدم...خخخخ
سلام اگرمیشه یکی کمک کنه
از سامانه ۲۰۳۸۶۲هر روز برام پیام میاد
و اعتبارم کم میکنه
اگر میشه بگیدچجوری لغوش کنم