موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ایرانسل چطور؟امروز خبری نیست؟
سلام.دوستاااان سامانه 203862 واسه همراه اول چجوری لغو میشه؟مربوط به کدوم تبلیغاته؟ تو پیاماش چیزی ننوشته.ممنون میشم یه راهنمایی کنین
امروز خبری منتشر شد راجعه به کسانی پیش از10 سیم داشته باشن امتیازشون صلب میشه
(17-04-2015، 02:01 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستاااان سامانه 203862 واسه همراه اول چجوری لغو میشه؟مربوط به کدوم تبلیغاته؟ تو پیاماش چیزی ننوشته.ممنون میشم یه راهنمایی کنین

سلام
شما off رو به شمارش بفرس مشکلت حل میشه
SAL OFF رو شماره 203860 بفرست مشکلت حل میشه
همراه اول پیام تبریک نفرستاده پیش بینی گذاشته باز؟؟؟
همراه اول پیش بینی استقلال و ملوان گذاشته...
(17-04-2015، 03:27 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-04-2015، 03:33 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

هنوز خبری از شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی بازی امروز استقلال و ملوان نشده.
شارژه همراه اول
اگه 10 رو به 201013 ارسال کنید شارژه 5000 تومانی رو میتونین با قیمت 3000 تومان بخرید...
من که همراه ندارم همینجوری گفتم دوستانی که دارن استفاده کنن
(17-04-2015، 03:40 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2015، 03:27 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-04-2015، 03:33 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

هنوز خبری از شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی بازی امروز استقلال و ملوان نشده.

من همراه اول رو ک بازی دیشب بود حذف کردم یک ساعت پیش .بعدش سریع پیام اومد ک شارژ 1000 برای این مسابقه 
نمیدونم شایدم نده