موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برد
تبریک اونا ک سپاهان ژن
بچه ها من سپاهان زدم الان باید چی بفرستم ک شارژ بده؟؟
دم همهی اونایی که امروز شارژ گرفتن از شارژی که ما اعلام کردیم اما حتی یه اعتبارم ندادن....اینجور یاس که دیگه شوق به گذاشتن کد نداریم یه موقعه هایی تسترم بودم خیلی ازین جریان هم بود اما بازم ازین کارا میکنیم. .فقط بعشق اینکه دوستامون بی شارژ نمونن .......دمتون گرمم
(16-04-2015، 09:06 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من سپاهان زدم الان باید چی بفرستم ک شارژ بده؟؟

فردا صبح هروقت پیام تبریک واست اومد ت1000 رو به 203060 بفرس
دوستان میشه لیست کل مسابقات ایرانسل رو برام بزارین..هر چی گشتم پیدا نشد
(16-04-2015، 09:09 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دم همهی اونایی که امروز شارژ گرفتن از شارژی که ما اعلام کردیم اما حتی یه اعتبارم ندادن....اینجور یاس که دیگه شوق به گذاشتن کد نداریم یه موقعه هایی تسترم بودم خیلی ازین جریان هم بود اما بازم ازین کارا میکنیم. .فقط بعشق اینکه دوستامون بی شارژ نمونن .......دمتون گرمم

دادم چند نفر گذاشتن با هم حب
(16-04-2015، 09:09 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دم همهی  اونایی که امروز شارژ گرفتن از شارژی که ما اعلام کردیم اما حتی یه اعتبارم ندادن....اینجور یاس که دیگه شوق به گذاشتن کد نداریم یه موقعه هایی تسترم بودم خیلی ازین جریان هم بود اما بازم ازین کارا میکنیم. .فقط بعشق اینکه دوستامون بی شارژ نمونن .......دمتون گرمم

به ما که نرسید ولی مرسی

ولی قبل از شما یکی دیگه مسابقه رو گذاشته بود شما سومین نفر بودی
تو پست 265 اولین نفر گفت من بهش اعتبار دادم بعد از اون یه نفر دیگم گفت بعدش شما گفتی
به جز 1500 شارز نیست؟
(16-04-2015، 09:48 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جز 1500 شارز نیست؟

نع