موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-04-2015، 12:02 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ پیشبینی بازی سپاهان برای کسی نیومده؟

ن من دیر زده بودم بفرس ت 1000رو بده بهت
(17-04-2015، 12:02 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ان شالله فردا
ساعت 7.5دقه زدم
ایا مهمت شرکت توش تموم شده بوده؟؟؟؟؟
(17-04-2015، 12:05 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن من دیر زده بودم بفرس ت 1000رو بده بهت

نه نزن باید بهت پیام تبریک بده اگر بدون پیام تبریک زدی دیگه شارژو نمیده
(17-04-2015، 12:06 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت 7.5دقه زدم

اره باید قبل شروع بازی بزنی و همچنین پیامش برات بیاد که کدومو زدی
(17-04-2015، 12:08 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2015، 12:06 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت 7.5دقه زدم

اره باید قبل شروع بازی بزنی و همچنین پیامش برات بیاد که کدومو زدی

پیام اومد
ساعت گوشیم هم جلو هس چند دقه
19.02
دقه بود
دوستان روزی چندبار میشه انتقال شارژ انجام داد؟؟ هم برای ایرانس هم همراه اول
(17-04-2015، 12:21 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان روزی چندبار میشه انتقال شارژ انجام داد؟؟ هم برای ایرانس هم همراه اول
برای همراه اول
حداکثر مبلغ قابل انتقال در طول یک روز ۱۰۰۰۰۰ ریال (۱۰ هزار تومان) می باشددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- هر یک از مشترکین تلفن همراه می توانند در طول یک ماه حداکثر ۳۰ بار اعتبار خود را انتقال دهنددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- حداکثر مبلغ قابل انتقال در طول یک ماه ۵۰۰۰۰۰ ریال (۵۰ هزار تومان) می باشددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای ایرانسل هم فکر کنم محدودیتی نداره
دوستان فک کنم پیشبینی بازی دیشب شارژ نده دیگه،
چون اگه مثله روزای قبل بود تا حالا تبریک شارژ رو فرستاده بود دیگه،
میگم لغوش کنیم؟
امروز تعطیله شارژ نمیده همراه اول
اگه بخواد بده فردا .........