موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-04-2015، 01:47 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا نسل نو به من پیام میده میگه فرایند فعال سازی انجام نشد باید شماره حتما اعتباری باشه سیمکارتت درصورتی که اعتباریه. چیکار کنم Huh.gif Undecided.gif
زمانی که غیره فعاله این جواب رو میده...دیر تر احتمالا دوباره فعال میشه...
برای بار دوم میپرسم...آیا203880بازم میده اگه قبلا گرفته باشیم؟
(27-04-2015، 01:52 PM)(Milad) نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای بار دوم میپرسم...آیا203880بازم میده اگه قبلا گرفته باشیم؟
میلاد جان در صفحه یکی از دوستامون جوابت رو داد که بله تا 10تا میده...
س شاررررژژژژژژ نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif
(27-04-2015، 02:03 PM)محمد93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س شاررررژژژژژژ نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif
شناسه شارژ خری دارم Biggrin.gif
(27-04-2015، 02:03 PM)محمد93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س شاررررژژژژژژ نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif
نه نیست متاسفانه:(((
هرکی قبض شارژ ایرانسل داره میخرم...پ خ بده برای مذاکره....
دوتا قبضدارم به سه تومن همراه اول معاوضه میکنم
پنجاه هزار شارژ همراه اول به صورت خط به خط به قیمت چهل تومن
ی نفر عدد 735150330 را به 203880 بفرسته،ببینم ش جدید میده یا نه؟ممنون