موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سری جدید نت رایگان روزانه شروع شد 

باید پیام بیاد و پیام جدید رو بفرستین 
جالبه من با سیم هایی هم که شارژ داشتن زدم کاملا رایگانه 
کسانی که قبلا لغو کردن نمیده 
توجه کنید شارژتون باید زیر 100 تومان یا اصلا شارژ نداشته باشید 

ارسال 1 به 737460 
بعد ارسال شمارتون به 737460 
برای تایید فعال شدن  1 به 737460 
لغو نکنید
من رفتم بر میگردم الانم نت گرفتنم فقط باید پیام بیاد بعد مرحله مرحله برید جلو
من همین الان از ماه نو گرفتم
البته نیم سات پیش عضو شدم و 1 رو هم به 80504 فرستادم و حالا شارژ گرفتم و لغو کردم
مستر سجاد این که میگه سوالا امروزمون تموم شد
دوستان کمک بمن همش میگه عضو نشدید راهکار جدید بلدید. اگه لغو کنم دوباره عضو بشم میده چون یمدت مسابقات لغو میکردیم دیگه شارژ نمیدادن Sad.gif
سلام شارژ هست ؟
نسل نو فعال شد ؟؟
میگ عضو نشدید
(29-04-2015، 07:26 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همین الان از ماه نو گرفتم
البته نیم سات پیش عضو شدم و 1 رو هم به 80504 فرستادم و حالا شارژ گرفتم و لغو کردم

آقا ام اچ من همون 2 دقیقه هم صبر نمیکنم بعد نیم ساعت صبر کنیم تازه امکان داره بازم نده Sad.gif
(29-04-2015، 07:37 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک بمن همش میگه عضو نشدید راهکار جدید بلدید. اگه لغو کنم دوباره عضو بشم میده چون یمدت مسابقات لغو میکردیم دیگه شارژ نمیدادن Sad.gif

دوباره ozv mahn به 8282 بفرستیدمیگه عضوهستید بعد hn 140 بفرس شارژمیده
ممنون آقا ایران چرا اسمتون عوض شد! دوباره هم میفرستم بازم نمیده بعد شما فقط ozv mahn تنها میفرستید و 1 رو به 80504 نمیفرستید؟ من هردوش رو میفرستادم بازم میگفت عضو نشدید البته شاید بین دو عضویت کمتر از 1 دقیقه زمان میدادم  Sad.gif