موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-04-2015، 10:57 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dustan harki komakam kone man 6ta sharj migiram!! Yeki o midam be ooni k komakam karde faghat komak konid khaheshan

این پستت لایک داره
کلی خندیدم
دوست عزیز یکم صفحات انجمن ورق بزن بفهمی دنیا دست کیه
(16-04-2015، 11:50 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-04-2015، 10:57 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dustan harki komakam kone man 6ta sharj migiram!! Yeki o midam be ooni k komakam karde faghat komak konid khaheshan

عزیز این مسابقات غ.فعالن
الکی شارژتو حروم نکن و لغوشون کن

بجاش از این 3تا مسابقه شارژ بگیر
ozv hdsb
ozv kalm
ozv 7sin
بفرس به 8282
به سوالاش جواب بده.جوابا تو تاپیک دنباله ها هست
موفق باشی

راستی
اینجا کسی واسه کمک کردن به کس دیگه شارژ نمیگیره
همه رفیقیم با هم و تا اونجا که بتونیم همدیگرو راهنمای میکنیم

اها پس انجوری که همه درن میگن غیره فعاله دیگه هتمن اوکی دستت درد نکنه این 3تا رو زدم Biggrin.gif اونم همینطوری گفتم منظوری نداشتم در کل مرسی  Heart.gif
(16-04-2015، 11:54 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از ایرانسل برام اس اومده 1 گیگ اینترنت مجانی در ماه خب منتظر چی هستی؟ 1 رو بفرست به 737459 دیگه چیکار کنم درسته؟

این شماره نسل نو هست....روزی هم 40 مگ میده...من 1 گیگ نشنیدم...احتمالا 40 رو ضربدر 30 روز کرده.... Shy.gif
(16-04-2015، 11:57 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-04-2015، 11:50 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز این مسابقات غ.فعالن

ozv hdsb
ozv kalm
ozv 7sin
بفرس به 8282
موفق باشی

راستی

اها پس انجوری که همه درن میگن غیره فعاله دیگه هتمن اوکی دستت درد نکنه این 3تا رو زدم Biggrin.gif اونم همینطوری گفتم منظوری نداشتم در کل مرسی  Heart.gif

حتما‏*‏
دارن*

کلن تو انگلیسی و فارسی مشکل تایپ داریا
زبون
(16-04-2015، 11:57 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پستت لایک داره
کلی خندیدم
دوست عزیز یکم صفحات انجمن ورق بزن بفهمی دنیا دست کیه

خوبه که پستایه ما باعث نشاته بعضی ها میشه  Wink.gif اما من 2-3 هفتست که روزی چندین بار میام و سر میزنم مدونمم دنیا دسته کیه Wink.gif دنیا دسته این ارانسله ...بوق... هست که 1000 ش میده 10000ش میخوره Biggrin.gif
(17-04-2015، 12:04 AM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-04-2015، 11:57 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز این مسابقات غ.فعالن

ozv hdsb
ozv kalm
ozv 7sin
بفرس به 8282
موفق باشی

راستی

حتما‏*‏
دارن*

کلن تو انگلیسی و فارسی مشکل تایپ داریا
زبون

Biggrin.gif  نه اتفاقا ایگلیسی خوب تایپ میکنم Tongue.gif  فارسی عادت ندارم Sad.gif  تو هم عین معلمایه اوله ابتداعی غلط املایی میگیری Biggrin.gif Biggrin.gif  ازین به بعد صدات میکنم خانوم معلم Tongue.gif Biggrin.gif
ariush_72، hamed1986، maryam0098،
reza84، Saanaz72، sh@hab، Shabnam،
shiloo، ﻗﺎﺳﻢ

برید بخوابید
شارژ نیست
عجبا
سلام.دیروز نبودم امروز شارژ میده?
نع انها
شارژ پیشبینی بازی سپاهان برای کسی نیومده؟