موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-04-2015، 08:14 AM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفقا قضیه این شناسه ها چیه

ارسال عدد5 به 84909 
بهت شناسه تخفیف شارژ میده مثلا 10تومنی رو 7تومن یا 5تومنی رو 3تومن میخری.... 
(28-04-2015، 08:50 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-04-2015، 08:14 AM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفقا قضیه این شناسه ها چیه

ارسال عدد5 به 84909 
بهت شناسه تخفیف شارژ میده مثلا 10تومنی رو 7تومن یا 5تومنی رو 3تومن میخری.... 

5تومنی را2تومن میخری نه3تومن
دوستان این 203860 نکنه هر روز به خطوطی که از قبل عید ازش شارژ نگرفتن شارژ میده چون هر چند روز یبار بعضیا کدشو میذارن و میگن شارژ داده! Undecided.gif
(27-04-2015، 08:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم شناسع میده؟من ی بار گرفتم دوباره میتونم بگیرم؟

(27-04-2015، 10:01 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ
من تا۲۵۰هزارتومان انتقال ایرانسلی داشتم
۵۰تومان جای خود داره
درضمن من چندبارفرستادم ولی برام ثانیه میزد بعدا بفرست دلیلش نمیدونستم چرا گذاشتم برای بعدا
دوست عزیز مایل بودی موجودی خطم میفرستم تامتوجه شی چقدر موجودی ایرانسل وهمراه دارم شارژ همراه اونم هزاریخخخخ ارزشش برای شما انگار خییییلی هس
اخه مگه میشه تویبار بیشتر از هزارتومن انتقالی زد اگه هست روشش چیه
(27-04-2015، 11:07 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا نسل نو درست نمیشه ناراحت

من دیشب ساعت سه شبم امتحان کردم الانم امتحان کردم خطامیده
هزینه ارسال پیام هم میگیره برا دادن شناسه؟

این تاپیک هم شده همش ادعای شارژ و اینا>برادر من یکی بیشتر یکی کمتر /این ادعاها اینجا کاربرد نداره
(28-04-2015، 09:41 AM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزینه ارسال پیام هم میگیره برا دادن شناسه؟

این تاپیک هم شده همش ادعای شارژ و اینا>برادر من یکی بیشتر یکی کمتر /این ادعاها اینجا کاربرد نداره

120تومن

ﺗﺨﻔﯿﻒ ﻭﻳﮋﻩ: ﺷﺎﺭﮊ ۵ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ۲ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻭ ۴۵۸۷ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻠﯽ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ !

ﺑﺎ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 5 ﺑﻪ 84909

ﺳﭙﺲ ﺍﺭﺳﺎﻝ ZN 555 ﺑﻪ 8282

ﻟﻐﻮ: ﺍﺭﺳﺎﻝ LAGHV MZANG ﺑﻪ 8282  

ﺳﺘﺎﺭﻩ 720 ﺳﺘﺎﺭﻩ 3 ﺳﺘﺎﺭﻩ 2 ﻣﺮﺑﻊ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﺷﻨﺎﺳﻪ ﻗﺒﺾ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺯﻧﮓ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﮔﺮﻓﺘﯿﺪ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺭﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﺭﻣﺰ ﺩﻭﻡ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺭﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻗﯿﻤﺖ 2 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﺷﺎﺭﮊ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻠﺘﻮﻥ 5 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻦ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﯿﺸﻪ.
(28-04-2015، 09:21 AM)Sara Daneshvar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-04-2015، 08:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم شناسع میده؟من ی بار گرفتم دوباره میتونم بگیرم؟

(27-04-2015، 10:01 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ
من تا۲۵۰هزارتومان انتقال ایرانسلی داشتم
۵۰تومان جای خود داره
درضمن من چندبارفرستادم ولی برام ثانیه میزد  بعدا بفرست دلیلش نمیدونستم چرا گذاشتم برای بعدا
دوست عزیز مایل بودی موجودی خطم میفرستم تامتوجه شی چقدر موجودی ایرانسل وهمراه دارم شارژ همراه اونم هزاریخخخخ ارزشش برای شما انگار خییییلی هس
اخه مگه میشه تویبار بیشتر از هزارتومن انتقالی زد اگه هست روشش چیه
250 تا شارژه هزار تومتی فرستاد دیگه...روشی نیست که بیشتر از هزار فرستاد اما میشه با یه کارایی زود تر فرستاد...
اون یه کار هم اینه که کل کد رو تو مخاطبات ذخیره کنی و ارسال زودتر انجام بشه.
یا auto dialer کنی
سلام بالاخره ایملم فعال شد خب شما که اینقدر حرفای که نباید اینجا گفته بشه و هر مطلبی میذارید انتظار دارید ایرانسل مسابقه بذاره