موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-04-2015، 05:42 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  ساحل ... من دوتا همراه اول دارم با هر دو هم شارژ پیش بینی گرفتم... دیگه نمیتونم توی مسابقه پیش بینی شرکت کنم؟؟؟ چون توی اس که میاد برامون مینویسه که فقط یکبار میتونید شارژ بگیرید؟؟؟ درسته؟؟؟

منظورش اینه تو هر پیش بینی یه شارژ بهت میده Biggrin.gif
(19-04-2015، 05:44 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 05:40 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام نسل نو به من شماره یه تخفیفه شارژ داده بعد دادم دوستم که با کارتش پرداخت کنه و شارژ رو برام بفرسته حرچی میزنه یه بار میگه شماره قبض نادرسته یه بار میگه عملیات انجام نشد و اینا.
.چی باید بکنم دوستان؟؟

من تو تاپیک قبلی ها  قبلنا گفتم ازش شارژ نخرید  چون کد قبض میده بعد میگه اشتباه Lightbulb.gif

آقا سجاد شاید باید با همون سیمکارتی که نسل نو بهتون قبض داده برید و شارژ بگیرید و با سیمکارت هایه دیگه نشه...اینو امتحان کردین؟؟؟
شماره 203060 جواب نمیده شاید دارن آمادش میکنن برا مسابقه پیش بینی امشب  Biggrin.gif  Cool.gif
خبری از شار نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif Sad.gif
(19-04-2015، 06:01 PM)محمد93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری از شار نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif  Sad.gif

نه
(19-04-2015، 01:33 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپ من از کار افتاده.
خطای سرور میده

الان درست شده
مث اینکه پیش بینی فعال شده.اسش اومد واسم
پیش بینی امشب هستش ؟
لطفا بگین مرسی
(19-04-2015، 06:22 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی امشب هستش ؟
لطفا بگین مرسی

برد اینتر عدد 1
و برد اث میلان عدد 2
بفرسته به 203060 ببین اسم شارژ میاره
اقا جواب اینو کسی میدونه؟
به نظرت چه عددي به جاي علامت سوال در دنباله زير قرار ميگيرد؟
16 - 106 - 796 - 5836 - ??? - 316216

عدد جواب رو با یک فاصله بعد از KA بفرست به 8282

لغو:
L KALM
به 8282