موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-04-2015، 09:46 AM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2015، 08:46 AM)اniushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبحتون بخیر
بچه ها این شناسه های شارژ پنج تومنیو دیگه نخرین.من الان زدم میگه محصول وجود ندارد.دیگه شارژ نمیده.کد نخرین پولتون حیف میشه

سلام ببخشید ینی کد میده اما کد رو که مخوای پرداخت کنی میگه محصول وجود نداره یا کلا اصلا کد نمیده؟؟؟ بعد با یه سیم کارتم که قدیم گرفتیمم که دیگه نمیشه گرفت درسته؟؟

در جواب سوال دومت هر خط یا سیمکارت فقط یکبار میتونه کد بگیره و شارژ تخفیف دار بخره
(25-04-2015، 09:46 AM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2015، 08:46 AM)اniushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبحتون بخیر
بچه ها این شناسه های شارژ پنج تومنیو دیگه نخرین.من الان زدم میگه محصول وجود ندارد.دیگه شارژ نمیده.کد نخرین پولتون حیف میشه

سلام ببخشید ینی کد میده اما کد رو که مخوای پرداخت کنی میگه محصول وجود نداره یا کلا اصلا کد نمیده؟؟؟ بعد با یه سیم کارتم که قدیم گرفتیمم که دیگه نمیشه گرفت درسته؟؟

من شناسه هامو پنجشنبه گرفته بودم.واسه هدیه مکالمش گفتم اینارو یه روز دیگه بزنم.امروز صبح زدم گفت محصول وجود ندارد.فک کنم ایرانسل برداشته شون.
slm
انشالله ...روز پر شارژی باشه،صلوات
دیگه از شارژ تخفیف دار خبری نیس.مهلتش تموم شد
دوستان ببخشید چند سال پیش کسی از *144# و ارسال پی یا پی عدد،شارژگرفته باشه؟
این کد سریع همجا پخش شد و بلوک شد...
چند روز پیش کار میکر ولی الان نمیدونم
شنبه، روز خوبیه واسه همراهی با ما.
بخصوص که قراره بری تو قرعه کشی بی ام و (BMW X1)
*
راه تخفیف گرفتن همیشه چونه زدن نیست! مثلاً همین الان میتونی بدون چک و چونه و فقط با فرستادن عدد 1 به شماره 737459، روی یه شارژ ده هزار تومانی بین 1000 تا 4000 تومان تخفیف بگیری. پس دیگه معطلش نکن و برو برای تخفیف شارژ.
*
اگه نمیخوای نسل نویی باشی LAGHV روبه 73711181 ارسال کن (خروج به معنای انصراف از اینترنت روزانه خواهد بود) پشتیبانی: 02188840071
إ دوستان دوباره شناسنو امتحان کردم.الان شارژ شد.مث اینکه مشکل پیاد کرده بود
نیوشا جون اون که طبیعی که با چند بار امتحان کنی که بشه Biggrin.gif اما نسله نو هر روز هم یه قبض تخفیف میده هم یه نت 40کمگ 3 روزه رایگان...انو برایه آذر جون گفتم که اون اس هم که گذاشتی اگه نمی امدم میتونستی هم تخفیف و هم نت رو بگیری Biggrin.gif
بچه ها آگه آهنگ دونه غیرفعال کنم کسی کد بفرسته پیامش میاد?
(25-04-2015، 11:00 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها آگه آهنگ دونه غیرفعال کنم کسی کد بفرسته پیامش میاد?

من همیشه مسابقات 3 تایی لغو میکنم و با اینکه سیم کارتم خاموش هست معمولا پیام میده 1000 بفرستید برای گرفتن شارژ و اگر هم پیامی نیومد و 1000 بفرستید بار اول برای ثبت نام حساب میشه و 1000 دوم کد شارژ میده که اگه کد تکراری داد یعنی 3 نفر دیگه عضو نشدن و همینطور میشه بار دیگه 1000 فرستاد و اگه همون کد رو داد یعنی فقط 3 نفر عضو شدن Biggrin.gif