موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-04-2015، 06:57 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقدر درگیر این شارژ جدید بودید که طعم شیرین داشته به جای صبح چندساعت پیش شارژ میداده و زود تموم شده من فقط تونستم دوتا بگیرم چون دیروز عضو شده بودم و لغو نکرده بودم

مهم نیست.اینم طعمش شیرین بود Biggrin.gif
(29-04-2015، 06:57 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقدر درگیر این شارژ جدید بودید که طعم شیرین داشته به جای صبح چندساعت پیش شارژ میداده و زود تموم شده من فقط تونستم دوتا بگیرم چون دیروز عضو شده بودم و لغو نکرده بودم

طعم شربت ساعت بعدیش فکرکنم نه شب باشه Biggrin.gif
کارش حساب کتاب نداره
طعم شیرین دیروز شارژ نداد واسمون تلخ شد Biggrin.gif
اینو چسبیدیم چون شیرین ترو بدون محدودیت شارژ داشت Biggrin.gif
(29-04-2015، 09:08 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد قبل از 9 خبری نبود تست کردم دیگه باید منتظر بعد از 9 بود

(29-04-2015، 07:01 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طعم شربت ساعت بعدیش فکرکنم نه شب باشه Biggrin.gif
کارش حساب کتاب نداره

نه احتمالا یا1بامداد فرداست یا9صبح فردا البته تعداد شارژهاش بین400تا600تاست جزاونروز که2000تا بود
کد و کی گذاشت اعتبارو بزنم تو صورتش بره حال کنه Biggrin.gif Angel.gif
(29-04-2015، 07:07 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد و کی گذاشت اعتبارو بزنم تو صورتش بره حال کنه Biggrin.gif  Angel.gif

artan
تو صورت زشته
(29-04-2015، 07:12 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 07:07 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد و کی گذاشت اعتبارو بزنم تو صورتش بره حال کنه Biggrin.gif  Angel.gif

artan
تو صورت زشته

چشم کی گذاشت تقدیم  کنم Shy.gif
مرسی دوستان

بچه ها واسه جایزه سیمکارت ایرانسل چه اسی بدم؟
به چ شماره ای؟
سیم جدیده هنوزم فعال نشده
(29-04-2015، 07:16 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی دوستان

بچه ها واسه جایزه سیمکارت ایرانسل چه اسی بدم؟
به چ شماره ای؟
سیم جدیده هنوزم فعال نشده

پیام خالی ب 2112
بعد پیام خالی ب 2115
(29-04-2015، 07:16 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه امروز که گرفتیم الانم میده همین ماه نو رو میگم

بله.من 10 دقیقه پیش گرفتم