موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-04-2015، 10:41 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-04-2015، 10:38 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Salam dustan age mishe yeki komakam kone:( man ozve adst va vtn hastam ama harchi ad 146 ya vn 128 ro mifrestam mige kod mojud nist:( ba 3ta sim ham emtehan hardam har 3ta hamintori bood:((( khaheshan yeki rahnamaEm kone

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم این مسابقات غیر فعال هستند....

OonaE k nagereftan mitoonan begiran ta 31 farvardin!!! Man hamoon shab k mosabeghe shuru shodam zadam hamino migoft
Dustan harki komakam kone man 6ta sharj migiram!! Yeki o midam be ooni k komakam karde faghat komak konid khaheshan
(16-04-2015، 10:57 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dustan harki komakam kone man 6ta sharj migiram!! Yeki o midam be ooni k komakam karde faghat komak konid khaheshan

دوست عزیز من خیلی اطلاع ندارم ولی فکز میکنم سامانه 8282 فقط مال یه روزه ینی نمیتونی تا چند روز کدشو بزنی
کاربران عزیز لطفا با زبان فارسی تایپ کنید Heart.gif
خانم shiloo وقتی میگه کددرخواستی موجود نیست یعنی مسابقه غیر فعال شده
شیلو لطفا فارسی بنویس Sad.gif من نمیفهمم
(16-04-2015، 10:57 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز این مسابقات غ.فعالن
الکی شارژتو حروم نکن و لغوشون کن

بجاش از این 3تا مسابقه شارژ بگیر
ozv hdsb
ozv kalm
ozv 7sin
بفرس به 8282
به سوالاش جواب بده.جوابا تو تاپیک دنباله ها هست
موفق باشی

راستی
اینجا کسی واسه کمک کردن به کس دیگه شارژ نمیگیره
همه رفیقیم با هم و تا اونجا که بتونیم همدیگرو راهنمای میکنیم
کد همراه نگه دارم اشکال داره؟ واسه 2.3روز
(16-04-2015، 11:01 PM)cancer نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم shiloo وقتی میگه کددرخواستی موجود نیست یعنی مسابقه غیر فعال شده

اخه همون اولین شبم که همه داشتن میگرفتن این به من همین رو میگفت
سلام از ایرانسل برام اس اومده 1 گیگ اینترنت مجانی در ماه خب منتظر چی هستی؟ 1 رو بفرست به 737459 دیگه چیکار کنم درسته؟