موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ممنون دست شما درد نکنه لطف میکنید اگه بزنید یه ش میگیرم
(22-04-2015، 09:05 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله تماس درو شبکست
Lightbulb.gif Lightbulb.gif

آقا سجاد مخاطب منم ایرانسلی بود اما از اعتبار اصلی کم کرد
امشبم که شارژ نبود Sad.gif فردا هم که پنج شنبه هست شارژی نیست Sad.gif
آقا اسماعیل کدتون رو فرستادم پیامش اومد؟
(22-04-2015، 09:30 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 09:05 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله  تماس درو شبکست
 Lightbulb.gif  Lightbulb.gif

امکان نداره  Tongue Confused Confused
(22-04-2015، 09:33 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 09:30 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله  تماس درو شبکست
 Lightbulb.gif  Lightbulb.gif

امکان نداره  Tongue Confused Confused
من الان چهل دقیقه حرف زدم از اون هدیه کم کرد مخاطبمم ایرانسلی بودش 
(22-04-2015، 09:10 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 07:53 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناصر خان هههههههههههههههههههههههههههه چ خوب گفتی داداشم.طبیعیه 10تومن دیگ بذار روش 5 گیگ دیگ بهت بدن.از قدیم گفتن پول بیشتر آش بیشتر
منم چون سیم کارتام 30 40 تا هستن از نسل نو فعال میکنم واسه همین 30تا سیم کارت میشه 1200 مگ با اعتبار 90 روز
پ ن پ : شما بیا هزار تومن بهتون میدم . 8 تومن هم میدم
سلام ببخشید سوال میپرسم شما چخوری 1200 مگ رو میفرستین واسه یکی؟؟ 30تا 40مگ میفرستین یا همرو تو یه سیم جم کردین بعد یه دفعه 1200مگ رو رو میفرستین؟؟

سلام.باید یه شماره ای بهم بدین که واستون 1200 مگ رو واسه این شماره ای ک بهم میدین فعال کنم.هر سیم کارت 40 مگ میتونی بگیری.من 30تا دارم.30*40 = 1200
دوستان شارژای 5000 هزاری که میده 5000 تومنم اعتبار مکالمه میده هزار تام بگیری 1 روز اعتبار داره 5 تومن مکالمش
(22-04-2015، 09:33 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا اسماعیل کدتون رو فرستادم پیامش اومد؟

ممنون بله اومد مرسی از لطف شما 
کسی کد قبض شارژ 5000 تومنی داره بنده خریدارم پیام خصوصی بدید