موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من بوی شارژمیشنوم بچه ها Biggrin.gif
(29-04-2015، 10:46 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 10:34 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ای بابا
ایرانسل ک ش نمیذاره
تنها امیدم ب این اپ بود
اپ نامرد
ورداشته سیستم امتیاز دهیشو عوض کرده
میگه اول یه تراکنش انجام بده تا بت امتیاز بدم
گریه گریه  گریه گریه گریه گریه

بعد از هر تراکنش مالی بدون محدودیت روزانه

فقط ۲۵ امتیاز میده    که دیگه به جای نفع ضرره .

اگر  همه اپ رو پاک کنن   یکماه تراکنشی انجام نشه فشار به شرکت بیاد  , دوباره حالا با امتیاز کمتر میذاره فقط اتحاد لازمه .

من که در جا پاک کردم اگر موجودی یا شارژ بخوام بگیرم از کد های دستوری ایرانسل  به جاش استفاده می کنم به اینترنت هم نیازی نداره .

همه ما نیستم ما کلا صد نفریم اونایی که باید استفاده کنن میکنن در ضمن تو سایتش زده بود جشنواره اپلیکیشن اپ فک کنم جشنواره ش تموم شد بخاطر همین اینطور شد 
درود
دوستان عزیز
کسی تخفیف ماهیانه پیامک داره خصوصی کدش رو برام بفرسته که تاپیک شلوغ نشه
ممنون Heart.gif
شهی تخفیف پیامک چطوره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.کسی از طعم شیرین امروز شارژ گرفت؟
من که دیر رسیدم تا زدم پیام داد 500 نفر جلو من شارژو گرفتن. Sad.gif
این طعم شیرین ارزش نداره 360 تومن ازت کم میکنه تازه بینم شارژ بهت بده یا ن . من ک دیروز نتونستم بگیرم امروزم نزدم اصن
(28-04-2015، 07:53 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-04-2015، 07:32 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-04-2015، 07:29 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا غیر فعال کنیم علتی داره؟

اگر فعال باشه نمیشه از شارژ هدیه ایرانسل استفاده کرد

نرخ هر دقیقه تماس ایرانسلی در حالت عادی 66.9 و در طرح جزیره 72تومان است. با این تفاوت که در طرح جزیره در هر لحظه درصدی روی گوشی نشان داده می شود که ظاهراً نشان دهنده درصد تخفیف در مکالمات ایرانسلی است. من در وقتی که این درصد 50، 45، 85 و حتی 30 بود اقدام به برقراری تماس ایرانسلی نمودم که در نهایت تعجبم، پیامی به صورت سریع روی گوشی نشان داده شد که مکالمه با 5درصد تخفیف برقرار می شود!!! یعنی شما 95% از 72 تومان را محاسبه کنید به رقم 68.2 تومان خواهید رسید که از نرخ مکالمه عادی هم گرانتر است!!!

جزیره فقط به درد تماس در نیمه شب میخوره
درحالت عادی که یک ساعت تماس حدود 4هزار تومان میشه من ساعت یک شب به بعد کمتر از هزار تومان از شارژم کم شد
برا این 25 امتیاز که بخوای هر روز بگیری باید هر روز تراکنش داشته باشی یا یه بار کافیه
(29-04-2015، 02:23 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا این 25 امتیاز که بخوای هر روز بگیری باید هر روز تراکنش داشته باشی یا یه بار کافیه

هر روز باید تراکنش داشته باشی هر تراکنش بیست پنج امتیاز