موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام .اینترنت سرویس ریتم روزی چندبار میشه فعال کرد?
کسی امروز از ریتم نت گرفته؟؟؟؟؟
من این انجمن روبرای این ساختم که بعضی از کاربران یه مطالبی بلدن که یاد بقیه بدن یعنی مطالب مفید یا این مشکلی دارن و مطرح کنن که ما اگه بلد بودیم کمک کاربران کنیم ولی بعضی از دوستان به غیز ا اسپم ارسال کردن چیزی بلد نیست اینجوری به غیر از اینکه فضای سرور ها رو پر میکنین فایذه ای نداره از امرور به بعد هر کسی دعوا کنه و یا بحث کنه فقط میتونه در روز 5 تا پست ارسال کنه و یا اینکه اصلا نمیتونه چیزی ارسال کنه لطفا خواهشن بس کنین منهمش دارم ازتون خواهش میکنم ولی خب مثل اینکه اینجوری ..... کسی بحث نکنه ممنون
Anita
گفتن یبار فقط
دوستان نسل نو الان زدم جواب نداد غیرفعال بود اگه فعال شد خبر بدین Sad.gif
منم 737460اس دادم ج ندادگریه
(24-04-2015، 12:21 PM)imantf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی امروز از ریتم نت گرفته؟؟؟؟؟

آقا ایمان من صبح و الان زدم حتی به خطی که دیروز ازش نگرفته بودم هم 1 رو فرستادم ولی پیام عضویت نفرستاد و نسل نو هم همینطور. Undecided.gif
ساحل فک کنم این نسل نو و ریتم هم مث شارژای ایرانسل اَ شنبه تا 4شنبه فعال باشن . منم تست کردم نشد
(24-04-2015، 01:03 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نسل نو الان زدم جواب نداد غیرفعال بود اگه فعال شد خبر بدین Sad.gif
ساحل خانم من دو باری صبح امتحان کردم غیر فعال بود/شما شب امتحان کنیدفعاله
دوستان به نظرتون هیچ راهی نیست از ریتم باز نت مجانی بگیریم؟ Tongue