موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان این تخفیفه مهلت استفادش تاکیه؟
مکالمش که از اعتبار اصلی کم میکنه!(تماس درون شبکه)
ساحل خانم اره اولش با s بود ولی دفعه هایی بعد کد بدون اس داد و هر دفعه که جدید میده و بهتره از همون کد اولی با s استفاده کنی و به شماره 205025 ارسال کنید در غیر این صورت هر دفعه یه کد جدید میده
بله تماس درو شبکست
Lightbulb.gif Lightbulb.gif
(22-04-2015، 01:44 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif حبه انگور منو كسي نديده؟  Biggrin.gif

بيشترين كلمه اي ك سرچ شده تو گوگل  " حبه انگور به انگليسي " بوده خخخخخخخ Biggrin.gif

ميبينم كسي بحث آزاد نمياد گفتم بيام ببينم اينجا چي ميدن ك كلفت شدين تحويل نميگيرين اونجا نمياين  Biggrin.gif

(22-04-2015، 08:55 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 06:33 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره ها s داره کدایی بدون اسش نمیره و فعال نمیشه به کدایی من نگا کن همش همیناست و همین شکلی هست

با تشکر از آقا اسماعیل و ساناز خانم برای جوابشون ولی اقا اسماعیل خودم یادمه قبلا که مسابقه ستاره ها فعال کردم با s بود و به 205025 کد رو فرستادم ولی نمیدونم چرا الان میگن بدون s هست و 205075 شده چون من دیشب س 1000 به 205075 فرستادم همون کد مسابقه ستاره ها رو که قبلا از 205025 گرفته بودم ولی اینبار بدون s داد  Sad.gif  

ساحل خانم خب اصلا ناراحت نباش / شما که بیکاری دوباره  کدتون انتشار بدهید Biggrin.gif
(22-04-2015، 09:03 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل خانم اره اولش با s بود ولی دفعه هایی بعد کد بدون اس داد و هر دفعه که جدید میده و بهتره از همون کد اولی با s استفاده کنی و به شماره 205025 ارسال کنید در غیر این صورت هر دفعه یه کد جدید میده

ممنون پس این اهنگ دونه یک مسابقه جداست؟ اخه سابقه نداشته دو مسابقه کدها به یک شماره ارسال بشن چون الان هم ستاره ها هم آهنگ دونه باید کد رو به 205025 فرستاد!
آقا حامد آخه الان دیره شما و بقیه به اندازه کافی کدا رو انتشار دادین تا من بخوام کد صحیح رو بذارم دیگه کسی عضو نمیشه Sad.gif
اره آهنگ دونه جاست ساحل و ستاره ها هم جداست هر دوتاشم به شماره 205025 ارسال میشه
ممنون اقا اسماعیل حالا بعدم تا اخر شب کدتون رو میزنم امتحان میکنم چون اهنگ دونه من قبلا نزده بودم و ببینم شارژ میده یا نه Biggrin.gif
ساحل اون حرفی ک زدی برو پاک کن.ممنون