موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-04-2015، 04:16 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش رضا مینویسه صفر ولی پیامشم اومد که فعال شد

با همین دوتا کد منم میگیرم نمیدونم
 کدش چیه Wink.gif
دوستان مکالمات 2500 دقیقه ای و دیگه
با کد #27*141*
میشه فهمید چقد موجودی مونده ازش

Lightbulb.gif  Lightbulb.gif
چرا این مکالمه واسه ما فعال نشد پ Sad.gif
سلاممممممممممممم
شارژ نیومد مردیم اَ بی شارژی؟
سجی اومد خبرم کن دادا تو نت نیستم
(26-04-2015، 04:36 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاممممممممممممم

سلام شارژ هم نه ولی فکر کنم باید تا یک مدت به بی شارژی عادت کنیم Undecided.gif
(26-04-2015، 04:36 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاممممممممممممم

در جواب سوالی که در امضاتون پرسیدید باید بگم بعضی سیمکارتها شانسیه که بهشون سیمکارت هدیه تعلق بگیره یا نه ولی شما با 7 خطتتون پیامک خالی به 2112 و 215 بفرستید ببینید چی میگه اگر تعلق بگیره میگه کدپستی شما ثبت شد و سیمکارت هدیه فرستاده میشه به ادرس شما
(26-04-2015، 04:35 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه پیامش اومده برات باید سریع میزذی
الان اگه قبلا برات پیام اومده
 1#*3*310* 
ر. شماره گیری کن فک کنم فعال بشه من الان اینجوری فعال شد 
بعد بار اول زنگ زدم پول کم کرد بار دوم یه پیام اومد گفت طرح فعال 2500 دقیقه ای 
الن دیگه پول کم نمیکنه  Lightbulb.gif
آقا فرهاد دیشب ساعت یک یه مسابقه فعال شد گفت به چهار هزار نفر اول میده دیشب دوتا گرفتم دیگه نگرفتم الانم تست کردم شارژ نداد میشه یه نگاه کنید مسابقه طعم شیرین خیال با عضویت صد بیست کم میکنه با خطی تست کنید که شارژ نداشته باشه
(26-04-2015، 04:43 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد دیشب ساعت یک یه مسابقه فعال شد گفت به چهار هزار نفر اول میده دیشب دوتا گرفتم دیگه نگرفتم الانم تست کردم شارژ نداد میشه یه نگاه کنید مسابقه طعم شیرین خیال با عضویت صد بیست کم میکنه با خطی تست کنید که شارژ نداشته باشه

من هم دیروز تست کردم هم امروز ... به من که نداد
(26-04-2015، 04:42 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2015، 04:35 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه پیامش اومده برات باید سریع میزذی
الان اگه قبلا برات پیام اومده
 1#*3*310* 
ر. شماره گیری کن فک کنم فعال بشه من الان اینجوری فعال شد 
بعد بار اول زنگ زدم پول کم کرد بار دوم یه پیام اومد گفت طرح فعال 2500 دقیقه ای 
الن دیگه پول کم نمیکنه  Lightbulb.gif

مگه دویست پنجاه دقیقه نیست.