موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آپ دیگه نمیصرفه با این وضع
تبلیغات خودشو گسترده
مشتریاشو جمع کرد
بعد امتیازو از کار انداخت
دیگه به درد نمی خوره یعنی 120 تومن هزینه کنم تا 25 تومن بهم بده؟ چی فکر کرده پیش خودش Angry.gif
سلام دوستان بنظر شما این 5تومان که از شناسه گرفتیم دوامش تا کی هست مدتش نامحدوده یانه
بچه ها!؟
کسی کد تخفیف داره برام بفرسته؟؟؟
ازش میخرم
(29-04-2015، 03:13 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بنظر شما این 5تومان که از شناسه گرفتیم دوامش تا کی هست مدتش نامحدوده یانه

سلام مدتش نامحدوده
آپ فکر کرده با اون امتیاز دادن قبلیش الان مشتریاشو جمع کرده.ولی نمیدونه یکی مثل من دیوونه تبلیغ و شایعه درست کردن توی فضای مجازیه.الان میرم همه جا پر میکنم آپ حساب چند نفرو خالی کرده و چند نفر رفتن شکایت کنن از شرکتش.ببینم میتونه کمر راست کنه.هر کی موافقه شاید ی درصد آپ مثل قبل بشه نظرشو بزاره و بره فیسبوک اینستاگرام لاین و ... پخش کنه که آپ کلاهبرداره Biggrin.gif
(29-04-2015، 03:53 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپ فکر کرده با اون امتیاز دادن قبلیش الان مشتریاشو جمع کرده.ولی نمیدونه یکی مثل من دیوونه تبلیغ و شایعه درست کردن توی فضای مجازیه.الان میرم همه جا پر میکنم آپ حساب چند نفرو خالی کرده و چند نفر رفتن شکایت کنن از شرکتش.ببینم میتونه کمر راست کنه.هر کی موافقه شاید ی درصد آپ مثل قبل بشه  نظرشو بزاره و بره فیسبوک اینستاگرام لاین و  ... پخش کنه که آپ کلاهبرداره Biggrin.gif
اپ یه شرکت معمولی نیست که با شایعه 
اتفاقی براش بيفته
درضمن این امتیاز گیری مربوط میشه به جشنواره ای که گذاشتن حالاهم با پایان 
جشنواره به این موضوع امتیازهایی پایان دادن
حامد پستت رو پاک کن این چه مزخرفایی هست که میگی دوست داشته سیاستش رو عوض کنه Undecided.gif Angry.gif
(29-04-2015، 03:07 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه به درد نمی خوره یعنی 120 تومن هزینه کنم تا 25 تومن بهم بده؟ چی فکر کرده پیش خودش Angry.gif

اتفاقا میصرفه اپ خیلی ساله داره کار میکنه و پول زیادی بدست آورده بخاطر همین چیزها بود که اینطور شارژ میداد جایزه ماشین چیزای دیگه میداد پیشنهاد میدم باز ازش استفاده کنیم تو کارایی که لازم داریم تا باز از این حرکاتا بزنه برنامه های که استفاده نمیشن زیاد جایزه نمیدن اونایی که استفاده میشن و پول درمیارن میان از اینکارا میکنن هر چی بیشتر استفاده شه احتمال اینکه دوباره از اینکارا کنه بیشتره