موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ایشاا. . ایرانسل امروز چندتا مسابقه دنباله ای خوش گیل میزاره که تا چند روز فعال باشه همه بتونن بگیرن
زبون زبون teeth
(19-04-2015، 02:27 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشاا. . ایرانسل امروز چندتا مسابقه دنباله ای خوش گیل میزاره که تا چند روز فعال باشه همه بتونن بگیرن
زبون زبون teeth

ایشالا Biggrin.gif
بچه ها من لینک برنامه های مفید دارم میخوام بزارم اینجا نمیشه
ناراحت
چو کنم؟ ؟ ؟
نتمم داغونه نمیتونم آپلود کنم اینجا
تاپیک هم بلد نیستم بزنم اینجا
و . . .

مثلا اپرای جدید رایگان سرعت بالا نامحدود همراه اول
سلام من دیروز برد چلسی رو فرستادم هیچ جوابی به من نداد چکار باید کنم

هیچکی نیست جواب بده
(19-04-2015، 02:40 PM)مهدی جان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی نیست جواب بده

ت ۱۰۰۰ بفرس ببین شارژ جدید بهت میده یا نه...
(19-04-2015، 02:33 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من لینک برنامه های مفید دارم میخوام بزارم اینجا نمیشه
ناراحت
چو کنم؟ ؟ ؟
نتمم داغونه نمیتونم آپلود کنم اینجا
تاپیک هم بلد نیستم بزنم اینجا
و . . .

مثلا اپرای جدید رایگان سرعت بالا نامحدود همراه اول

آجی لینکشو پی ام کن تا من آپلودش کنم
بچه ها ت 1000 فرستادم.میگه محتوای امروز شما به پایان رسیده است.چیکار کنم؟
(19-04-2015، 02:58 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ت 1000 فرستادم.میگه محتوای امروز شما به پایان رسیده است.چیکار کنم؟

شاید دریافت پیام تبلیغاتیتون رو فعال کردین و برای همین هیچ اسی نمیاد. برای من اینطوری بود اخه
(19-04-2015، 02:50 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 02:40 PM)مهدی جان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی نیست جواب بده

به چی بفرستم
(19-04-2015، 03:02 PM)مهدی جان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 02:50 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی نیست جواب بده

به چی بفرستم

203060