موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-04-2015، 10:54 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرشناسه وهزار تومن میفروشم اونم ن شارژ  Biggrin.gif

ینی من اعتماد به سقف تو یکی رو داشتم به خدا الان جزایر هاوایی کم کمش بود
سجی من کاری ک بخام و انجام میدم مطمین باش
بگم هزار یعتی واقعاهزار میفروشمش Wink.gif Biggrin.gif
(22-04-2015، 11:16 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سجی من کاری ک بخام و انجام میدم مطمین باش
بگم هزار یعتی واقعاهزار میفروشمش Wink.gif  Biggrin.gif
هر کی نشناسه تورو من میشناسمت چه .... هستی  Biggrin.gif 

دوستان کسی نبود واسه فروش بای تا فردا کسی خواست در خدمتم شارژ هم میخرم
(22-04-2015، 11:17 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی خواست 500 میدم واسه هر کد
با تشکر تا 5 مین دیگم آفلاین میشم هرکی میخواد الن بفرسته

اتیش زدم به مالم
300 میدم هر کد رو 
(22-04-2015، 11:29 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میتونم 30 تا شناسه بدم به قیمت هر کدوم هزار کسی خواست بگه

سعید منم میخوام صندوق پیاماتو خالی کن
من کدم رایگان میدم کسی نمیخواد
باز نسل نو قاط زده که .میگه شماره وارد شده صحیح نیس.کسی نمیدونه چجوری میشه نتو بگیرم؟
(23-04-2015، 10:16 AM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز نسل نو قاط زده که .میگه شماره وارد شده صحیح نیس.کسی نمیدونه چجوری میشه نتو بگیرم؟

واسه منم همین جوره.
دوستان کمک از دیشب ستاره 720 ستاره 3 ستاره 2 مربع رو میزنم یا مینوشت فعلا دان هست یا وقتی هم جواب میده شناسه رو با عدد اولش 8411 وارد میکنم مینویسه شناسه قبض نادرست. درحالیکه مطمئنم درست یادداشت کردم Sad.gif
ممنون اقا مسعود احتمالا کد غیر صحیح داده حالا بازم بقیش رو تست میکنم Sad.gif