موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-04-2015، 06:40 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله چونه برا همراه اول هست پدر بزرگ جان روزت مبارک خخخخخ
بله باید خرید کنید

له له من همراه ندارم ک بخرم Biggrin.gif
(29-04-2015، 06:40 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله باید خری
یعنی چی که باید خرید کنیم؟؟
(29-04-2015، 06:44 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله باید خری

فکر  کنم اینجوری باشه که شارژ 5000 هزار تومانی همراه اول بهتون 3000ت میده تست نکرده یه جا دیدم گذاشته بودن
(29-04-2015، 06:36 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 06:33 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2015، 06:26 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی همین الان گرفت
خب میگه محصول درخواستی موجود نیست که

سجاد نمیخواد بهت شارژ بده مگه زوره  Biggrin.gif
Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif 
منم میخوامممممممممممممممممممممممم

این یعنی ک شارژتون زیر 120 تومنه
به یه خطم نداد 4 تا 120 کم کرد و هم چنان پای حرفش ایستاده بود و گفت عضو نیستی منم پشیمون شدم گفتم کارشو بلده به دهنش شیرین کرده Biggrin.gif Biggrin.gif
تاپیم چقد شلوغ شده.ملت بدجور بی شارژی کشیده بودن
بچها ایرانسل هنوز میده اگ میخواین اذیت نشین اول عضوشین چند دقیقه بعد 1 رو بفرستین چند دقیقه بعدشمhn 140مطمئن باشید میده
ببخشید ناقص نوشتم باید برم انشالا همتون بگیرید Heart.gif
جواب نمیده..... دیر اومدم
(29-04-2015، 06:45 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 06:44 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله باید خری

فکر  کنم اینجوری باشه که شارژ 5000 هزار تومانی همراه اول بهتون 3000ت میده تست نکرده یه جا دیدم گذاشته بودن

سرویس چونه شارژ5تومنی 3هزارتومن میده هرجند وقت یه بار فعال میشه 2تومن تخفیف میده 
قبلا سرویس برای 10تومن هم داشت 2تومن تخفیف میداد 8تومن...
اینقدر درگیر این شارژ جدید بودید که طعم شیرین داشته به جای صبح چندساعت پیش شارژ میداده و زود تموم شده من فقط تونستم دوتا بگیرم چون دیروز عضو شده بودم و لغو نکرده بودم