موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان الان متوجه شدم کد مسابقه ستاره ها و آهنگ دونه دقیقا مشابه هست فقط بار اول همون کد رو برای مسابقه ستاره ها با s به 205025 فرستاده بودم و الان همون کد رو بدون s  به 205025 فرستادم و نام مسابقه آهنگ دونه هست نکنه شارژ این دو مسابقه هم تکراری باشه! Sad.gif
اقا چرا از هدیه من کم نمیشه من الان 13 تومن شارژ مکالمه دارم ولی از شارژ اصلی من کم می کنه از اعتبار مکالمه کم نمی کنه چرا؟
(23-04-2015، 05:48 PM)azar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737460جواب نمیده الان؟

جواب میده.من گرفتم
(23-04-2015، 05:52 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا چرا از هدیه من کم نمیشه من الان 13 تومن شارژ مکالمه دارم ولی از شارژ اصلی من کم می کنه از اعتبار مکالمه کم نمی کنه چرا؟

شارژه مکالمه ماله درون شبکه هستا...اگه تماست درون شبکه بود و شارژه اصلیت کم میشه حتما طرح تعرفتو از قبل عوض کردی...مثلا جزیره ای چیزی... اگه اونم نبود زنگ بزن 700 ببین مشکل چیه Biggrin.gif
بچه ها این تخفیف شارژا تا کی ادامه داره؟
شارژ هست الان؟؟
(23-04-2015، 05:52 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه جزیره هوشمند یا طرح دیگه ای فعال داری غیر فعالشون کن
نه ساحل شارژ فرق داره به کدایی من دفت کن دقیقا همین طوریه
ب من نداد 737460؟
دوستان:
کفش طلایی هنوز فعاله و شارژ میده اما وقتی کدتو کسی میزنه واست پیام نمیاد.من الان تست کردم 3 بار کدو فرستادم هیچ پیامی نیومد بعد 1000 رو ک به 737450 فرستادم شارژو داد