موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کامنت ها ای که اینجا می زارن مگه پاک هم میشه؟؟؟ دیدم یکی کامت گذاشته که امروز من می خوام شارژ ایرانسل رو بزارمو اینا من گفتم این شارژو برا همراه اولی ها بزارم بعد بیام بزنم اومدم دیدم نیست... چنتا کامت دیشبمم امروز نگا کردم نبود...
(17-04-2015، 03:49 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2015، 03:40 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2015، 03:27 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول پیام تبریک نفرستاده پیش بینی گذاشته باز؟؟؟

(17-04-2015، 03:33 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول پیش بینی استقلال و ملوان گذاشته...

سلام

هنوز خبری از شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی بازی امروز استقلال و ملوان نشده.

من همراه اول رو ک بازی دیشب بود حذف کردم یک ساعت پیش .بعدش سریع پیام اومد ک شارژ 1000 برای این مسابقه 
نمیدونم شایدم نده

برا بازی استقلال ملوان پیش بینی گذاشتن یا ن؟؟؟
گزینه هاش کدومه؟؟؟
(17-04-2015، 03:57 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا بازی استقلال ملوان پیش بینی گذاشتن یا ن؟؟؟
گزینه هاش کدومه؟؟؟

سلام

دوست عزیز هنوز خبری از شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی بازی امروز استقلال و ملوان نشده.
سلام دوستان
یه سیم کارت جدید دارم، واسه مسابقاتی مثل 7sin یا hsdb که هنوز فعالن و شارژ میدن، پیام فرستادم ولی جواب نمیاد.چکار کنم؟ Sad.gif
شارزمیده الان خواهرم گرفت از7سین واون دوتا
(17-04-2015، 04:45 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یه سیم کارت جدید دارم، واسه مسابقاتی مثل 7sin یا hsdb که هنوز فعالن و شارژ میدن، پیام فرستادم ولی جواب نمیاد.چکار کنم؟ Sad.gif

خوب اشتباه میدی hdsb هست
اون هم ozv 7sin هست
از این لحظه با هر خرید از هفت سی جایزه بگیرید!
2000#*730*
این پیام برام اومده, کسی تست کرده؟!
چیزی نگفت من زدم
دوستان کدوم مسابقه ها واسه ایرانسل هنوز شارژ میده>؟
(17-04-2015، 05:42 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2015، 04:45 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

خوب اشتباه میدی hdsb هست
اون هم ozv 7sin هست

قسمت عضوشو رفتم، بعدش که جواب میدمو میخواد شارژ بیاد، جوابش نمیاد...