موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
کفش طلایی دیگه شارژ نمیده؟؟؟ایرانسل کلا لغو کرده؟؟؟
آره دیگه نمیده.....
برو بچ نسل فعال شد سریع بگیرید
نسل نو الان زدم فعاله
سلام . نسل نو چه قد شارژ میبره ؟
(24-04-2015، 11:54 PM)dariush_72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.فک کنم 600
اگه زیر 200 شارژ داشته باشی کم نمیکنه
(24-04-2015، 11:57 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-04-2015، 11:54 PM)dariush_72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.فک کنم 600
اگه زیر 200 شارژ داشته باشی کم نمیکنه

ممنون
40 مگابایت اینترنت رایگان 3 روزه ایرانسل با شارژ 0 هم میتونید بگیرید
ارسال پیام خالی به 737460
بعد شماره خودتون یا شماره کسی که میخاید اینترنت رو بهش هدیه بدی را به 737460

رود بزنید محدوده
شارژتون کمتر از 100باشه و بزنید وگرنه هزار کم میکنه . همون بلا ک سرخودم اومد سرتون میاد
سلام صبحتون بخیر
بچه ها این شناسه های شارژ پنج تومنیو دیگه نخرین.من الان زدم میگه محصول وجود ندارد.دیگه شارژ نمیده.کد نخرین پولتون حیف میشه
(25-04-2015، 08:46 AM)اniushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبحتون بخیر
بچه ها این شناسه های شارژ پنج تومنیو دیگه نخرین.من الان زدم میگه محصول وجود ندارد.دیگه شارژ نمیده.کد نخرین پولتون حیف میشه

سلام ببخشید ینی کد میده اما کد رو که مخوای پرداخت کنی میگه محصول وجود نداره یا کلا اصلا کد نمیده؟؟؟ بعد با یه سیم کارتم که قدیم گرفتیمم که دیگه نمیشه گرفت درسته؟؟