موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-04-2015، 03:02 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نسل نو فعال شده یا نه؟ اهنگ دونه که صبح جواب نمیداد! Sad.gif

نه .شماره ام واسه اش میفرستم میگه شماره ارسالی صحیح نیست Undecided.gif
شارژ رایگان : ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ -94 ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮﻭﯾﺲ ﺁﻫﻨﮓ ﺩﻭﻧﻪ ﺍﺳﺖ . ﺧﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪﯼ
ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﺷﺎﺭﮊ ﮐﺎﻓﯿﻪ کد 1544580417
ﺭﻭ ﺑﻪشماره 205025 ﭘﯿﺎﻣﮏ ﮐﻨﻦ
ﻋﻀﻮﯾﺖ ﻭ ﺩﻋﻮﺕ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮐﺎﻣﻼرایگان
ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺼﺮﺍﻑ " ﺁ ﺧﺎﻣﻮﺵ " ﺭﻭ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﮐﻨﯿﺪ
(23-04-2015، 02:53 PM)د ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خرید و فروش شارژ ایرانسل و همراه اول بدون واسطه و دلال بازی برید اونجا با 10تا20 درصد تخفیف خودتون بفروشید یا بخرید .........هر کی خواست پ خ بده لینکش بدم
شاید سر ادمو کلاه بزارن.نمیشناسیمشون که
تاپیک باز شد هر کاربری که در این تاپیک با سایر کاربران بحث کنه یا بی احترامی کنه یا لینک سایت های دیگه رو بذار به مدت یه هفته محروم میشه Lightbulb.gif
یک چیزی بگم جهت اطلاع مسابقه های امروزها و کفش طلایی دیگه تموم شده ظاهرا و فقط کدهای همراه اول فعاله برای گرفتن شارژ
آقا فرهاد مطمئنی من آهنگ دونه هم از صبح میزنم ارسال نمیشد و مینوشت فعلا سرویس دردسترس نیست و باز بعد از ظهر زدم چند دقیقه فعال بود دوباره ارسال نمیشه Undecided.gif
ش ایرانسل نیومد؟
(23-04-2015، 04:44 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد مطمئنی من آهنگ دونه هم از صبح میزنم ارسال نمیشد و مینوشت فعلا سرویس دردسترس نیست و باز بعد از ظهر زدم چند دقیقه فعال بود دوباره ارسال نمیشه Undecided.gif

اره گفتم که برای من همه کدهای همراه اول فعاله و ایرانسل فعلا نه خبری از شارژ هست و نه کدهای 3 تایی و همچنین اون چندمسابقه قبلی که همچنان به سیمکارتهای جدید شارژ میداد دیگه شارژ نمیده
(23-04-2015، 04:44 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همین الان با ی خط زدم فعال بود و جوابشم اومد 
ممنون دوستان البته کلکل از ابتدا محدودیت تعداد 10 شارژ برای هر خط نداشت ولی الان در پیامهاش مینویسه تا 10 عدد شارژ آیا اونم مانند بقیه برای هر خط فقط 10 شارژ میشه گرفت؟ Undecided.gif