موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نسل نو و ریتم غیر فعال هستن Sad.gif Sad.gif
سلام من از ریتم ساعت 10:30 صبح نت گرفتم
من صبح از نسل نو نت گرفتم
بچه ها یه سوال
اگه مثلا تو 1 روز از نسل نو نت بگیریم تو همون روز از ریتم هم میشه بگیری یا اینکه فقط از یکیش؟؟؟؟
(24-04-2015، 01:34 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال
اگه مثلا تو 1 روز از نسل نو نت بگیریم تو همون روز از ریتم هم میشه بگیری یا اینکه فقط از یکیش؟؟؟؟

من دیروز از هر دوتاش گرفتم
(24-04-2015، 01:35 PM)Shabnam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-04-2015، 01:34 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال

من دیروز از هر دوتاش گرفتم

مرسی شبنم
پس اگه اینطوری باشه ک خیییلییی خوووووبه
بچه ها یه سوال

بله میتونی تو یه روز از هر کدوم یه بسته بگیری
بچه ها یه سوال

بله از هر دو میشه
سلام لطفا یکی بگه به غیر نسل نو جای دیگه هم هست نت رایگان بده سریع تر یکی ج بده حجم تنم دارم تموم میشه Huh.gif
الان من تو گوشیم بالا 200تومن شارژ هستش اگه از نسل نت بگیرم شارژم کم میشه؟