موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی تست نمیکنه فک کنم باید مثل قبلنا تست کرد
بچه تو سایت ایرانسل ک زده نسل نو تا 31اردیبهشت پس چرا نمیده بهمون ؟؟ Sad.gif
(21-04-2015، 05:14 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه تو سایت ایرانسل ک زده نسل نو تا 31اردیبهشت پس چرا نمیده بهمون ؟؟ Sad.gif

فک کنم قبلا مال شرکت بیپ نبود الان مال شرکت بیپ هست فک کنم فهمیدن دیگه نمیزان رایگان بگیریم Sad.gif
دوستای خوبم
یکی زحمت بکشه مسابقات رو دسته بندی کنه،بقیه هم باهاشون همکاری می کنیم و تست می کنیم
آخه اینجوری فکر کنم باخبر نشیم که چه مسابقه ای شارژ میده و چه مسابقه ای شارژ نمیده؟
(21-04-2015، 05:24 PM)angel91 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای خوبم
یکی زحمت بکشه مسابقات رو دسته بندی کنه،بقیه هم باهاشون همکاری می کنیم و تست می کنیم
آخه اینجوری فکر کنم باخبر نشیم که چه مسابقه ای شارژ میده و چه مسابقه ای شارژ نمیده؟

آره منم موافقم 
مسابقات دسته بندی بشن تا به ترتیب تستشون کنیم
هموطن ایرانی
امروزاز730شارژبخریدتاباهرگل تیم های ایران شارژهدیه ببرید
الن این پیام برام.اومد
(21-04-2015، 05:31 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبید این سامانه۲۰۵۰۲۵شارژ نمیده میگه ۱۰۰۰بفرست میفرستم ولی دوباره میگه شعر رو حدس بزن
دلیلش چیه؟؟؟
مررسی

ظاهرا فعلا شارژ نمیده،بقیه هم امتحان کردن همینجوری بوده Sad.gif
تیم های ایران یعنی چی؟ امروز که بازی نیست
(21-04-2015، 05:51 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیم های ایران یعنی چی؟ امروز که بازی نیست

باشگاههای اسیا
چرا این مسابقه دیگه اصلا جواب نمیده