موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دودورو دودو شارژ
(19-04-2015، 04:45 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز مسابقه ای پیش بینی هیچی نیستش ؟

احتمالا پیش بینی ازین به بعد هر روز باشه 5 به بعد معلوم میشه Biggrin.gif
امروز فوتبال هست؟
بچه های دیروز را چطور لغو کنم؟شمارش 20579
سلام ساحل جون چطوری؟ کمتر میای تو سایت Undecided.gif
ممنون آقای ریفلکسیو شما کاربرای خوب و قدیمی کمتر پست میدین برای همین منم کمتر میام Biggrin.gif

دوستان فوتبال امشب يکشنبه 30/01/1394 ساعت : 23:15
هفته 31 سري آ : اينترميلان - آث ميلان
و من تست کردم فعلا 203060 جواب نمیده و اگر هم پیش بینی بذاره و فعال بشه احتمالا ساعت 7 شب پیش بینی فعال بشه
سلام نسل نو به من شماره یه تخفیفه شارژ داده بعد دادم دوستم که با کارتش پرداخت کنه و شارژ رو برام بفرسته حرچی میزنه یه بار میگه شماره قبض نادرسته یه بار میگه عملیات انجام نشد و اینا.
.چی باید بکنم دوستان؟؟
سلام ساحل ... من دوتا همراه اول دارم با هر دو هم شارژ پیش بینی گرفتم... دیگه نمیتونم توی مسابقه پیش بینی شرکت کنم؟؟؟ چون توی اس که میاد برامون مینویسه که فقط یکبار میتونید شارژ بگیرید؟؟؟ درسته؟؟؟
حالا کدومو بزنیم
(19-04-2015، 05:44 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 05:40 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام نسل نو به من شماره یه تخفیفه شارژ داده بعد دادم دوستم که با کارتش پرداخت کنه و شارژ رو برام بفرسته حرچی میزنه یه بار میگه شماره قبض نادرسته یه بار میگه عملیات انجام نشد و اینا.
.چی باید بکنم دوستان؟؟

من تو تاپیک قبلی ها  قبلنا گفتم ازش شارژ نخرید  چون کد قبض میده بعد میگه اشتباه Lightbulb.gif

واقعا؟؟؟  Angry.gif حیف شد Sad.gif مرسی